Какво направихте с абитуренски си рокли?

  • 5 809
  • 110
  •   1
Отговори

Анкета

А вашите рокли какви бяхаи какво им се случи после?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • София
  • Мнения: 171
Пазя в гардероба си роклята от бала и се чудя защо още не съм я изхвърлила. Знам, че никога повече няма да я облека, но от сантименталност ли, от какво,още си стои....
Пазя и обувките и чантата, а краката ми пораснаха с 2 номера в следващите 13 newsm78 години и след 2 бременности! Tired

# 1
  • Мнения: 1 455
Стоя си в гардероба и миналата година си уших калъвки на възглавниците  Wink Не ми харесваше толкова ,затова и не съм я подарявала.

# 2
  • Мнения: 5 241
Ами не съм я обличала след това, но я пазя. Обувките също  Peace

# 3
  • Мнения: 1 805
Стои си в гардероба,  и аз като вас се чудя защо ли?
Не съм я облякла повторно, защото си беше баш абитуриенска рокля и не това което аз исках.

# 4
  • Мнения: 259
Пазя си я, и аз незнам защо?

# 5
  • Мнения: 5 577
Моята беше много къса - с гол гръб. Нямаше един метър плат в нея.
Не беше нещо екстравагантно, нормална рокля, която мога да ги нося винаги, но е златиста и не съм я обличала, нещо не ми се връзва цвета със стила много.

# 6
  • Мнения: 5 790
Пазя си я най-съвестно. Обличала съм я няколко пъти, но засега си стои в найлон в гардероба. Ще си я облека пак, надявам се.

# 7
  • Мнения: 1 284
пазя си я

# 8
  • Мнения: 169
Пазя си я в гардероба. Не ми става, но идеята ми е да отслабна (до година  newsm47 ) и понеже сме канени на много сватби, то поне за едната ще ми свърши работа (стига да сваля няколко стотин килограма  newsm62). Иначе роклята ми ще е актуална винаги - черна, дълга, с дълбока цепка от страни, тънки презрамки, материята е леко прозрачна с разхвърляни по нея кадифени листенца.

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз не бях с рокля, а с панталон и бюстие и едно горно такова, на което не му знам името. Носила съм си ги след това доста често.

# 10
  • Мнения: 805
Подарих я.
Моята бална рокля беше 'бременна'  Laughing
Една бъдеща мама ми я поиска за парти. Дадох и я. Стоеше й страхотно и не си я поисках повече.

# 11
  • Мнения: 1 492
Седи си в гардероба. Мислила съм да я подаря, но е толкова къса, че никой не се приема с нея. Иначе си е стилна черна рокля. Все още си е хубава.

# 12
  • Мнения: 3 164
Пазя я.но едва ли някога ще се осмеля пак да я облеча Crazy

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Моя костюм беше от пола, бюстие и сако.Като си подбирах тоалета исках да е такъв, че да го нося и след това.Така и стана, много пъти след това обличах дрехите, но сега са ми големи.А и тук няма къде да ги нося Sad

# 14
Стоеше си в гардероба. Или поне аз така си мислех, докато не се омъжих. На сватбата ми сестра ми се появи с много шик рокля, която приличаше на моята от бала. След разпита се оказа, че е точно тази рокля, но преправена. После ме беше яд, че не ми е хрумнало да я ушием по модела на сестра ми. Нейният вариант беше много по- добър.

Общи условия

Активация на акаунт