Такова чудо ми се случва за първи път

  • 2 439
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 038
Дори не знам защо пускам тази тема,но съм ужасно възмутена.
Вчера отивам да взимам детето от градина,минавам по тротоара и се разминавам с няколко малчугана на не повече от 13-14 години,разминавайки се с едното хлапе ме хваща за задника #Crazy #Crazy #Crazyостанах като втрещена,дори не можех да реагирам.Гледах ,като идиот пет минути след децата и се чудех ,какво стана,какво да направя,изобщо не знаех как да реагирам,не го очаквах хич.Баси и децата изперкаха и айде после ходи по улиците спокоен. #Crazy #Crazy #Crazy

# 1
  • Мнения: 9 990
Е, то под дебелите дрехи-големо важно, но...кво да ти кажа...да ги беше посритала малко, че да знаят, като пипат така, мацките къде ритат...Кой ги знае-на бас са се хванали, или нещо друго...В училище на тази възраст ни гонеха да ни "обарват" до тоалетните, ние се криехме и пищяхме от там CrazyНезнам...о, времена, о, нрави Whistling

# 2
  • Мнения: 1 492
Mr. Green извинявай, ама в първия момент ми стана смешно.
За съжаление децата ни се извращават от ден на ден все повече. Нямат уважение към никого. Нито към по-възрастен човек, нито към учител. Нищо свято не остана за тях. Това е синдрома на заетия родител. Все нямаме време за децата си. Не знам до къде ще стигнат вече.

# 3
  • Мнения: 3 342
 newsm62 newsm62 newsm62
И аз се залях от смях... Всъщност още не мога да спра да се смея.
Извинявам се стократно за което.
Но все пак трябва да признаеш, че гледката е била комична.
Не без значение е и фактът, че си била предпочетена пред всички останали минувачКИ, което пък е показателно за външния ти вид и неговата атрактивност  love001

Как ли бих реагирала аз... Ами сигурно щях да се разсмея...
Не, наистина нямам думи за случката... Толкова е абсурдна, че граничи с комичното.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 GrinningГледай на случката от хубавата страна, приличаш на тяхна връстница WinkЕдва ли биха посегнали в противен случай.Мен до скоро ме питаха колко ми е тарифата Shocked

# 5
  • Мнения: 1 038
Ми то после и аз се позмях,представих си гледката отстрани,а представете си какво става
по училищата с девойките. Sick

# 6
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Смейте се вие Joy, но границата между поколенията се размива Wink
В залата, която работя се правят и телефонни интервюта.
Ясно ми беше, че са по-малки от мен децата, които работят, но щях да падна, когато разбрах, че 3 от тях - 1 младеж и 2 девойки, са на по 16 години Shocked
Демек - на възраст колкото големия син на скъпия Crazy
Чак ми намигаше ми по едно време младежът, цигари ми искаше и т.н. Whistling
Сигурен е бил, че съм 'какичка', но за колко ли годишна ме е мислел  Joy Joy Joy

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И на мен ми се е случвало по улиците, но не от лапета ooooh! Идиотчета всякакви има Whistling

# 8
  • Мнения: 2 952
   Щях да му прасна един шамар (ако беше наблизо)........ 'щото щом е достатъчно голям да хваща за г*за мацки , значи и за шамар  е  готов(непълнолетника).Нека ме питат възмутени родители защо.Сексуално ще ме тормози , а Grinning?!!аха!

# 9
Ау, колко възмутително!
Вместо да се радваш, че хашлаците са те харесали, ти си тръгнала да се оплакваш  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 5 539
Ох, не знам, ама с този феминистки агресивен към мъжете аватар... Mr. Green

Направо трябваше да ги сриташ в топките тия младежи, амаха... hahaha

# 11
  • Мнения: 1 038
Ау, колко възмутително!
Вместо да се радваш, че хашлаците са те харесали, ти си тръгнала да се оплакваш  Mr. Green
Абе да ме беше хванал някой засукан хубавец нямаше да се възмутя хич,ма как да не се възмутиш,като ти се случи от недораслите хлапаци. Laughing Laughing Laughing

# 12
  • Мнения: 2 891
Е, то под дебелите дрехи-големо важно, но...кво да ти кажа...да ги беше посритала малко, че да знаят, като пипат така, мацките къде ритат...Кой ги знае-на бас са се хванали, или нещо друго...В училище на тази възраст ни гонеха да ни "обарват" до тоалетните, ние се криехме и пищяхме от там CrazyНезнам...о, времена, о, нрави Whistling
Лятото имах същата случка, но не можах да го сритам, защото беше с колело и бързо избяга  animal037

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ау, колко възмутително!
Вместо да се радваш, че хашлаците са те харесали, ти си тръгнала да се оплакваш  Mr. Green

Ти така ли изразяваш симпатиите си към срещуположния пол  ........

# 14
  • Мнения: 1 038
Ох, не знам, ама с този феминистки агресивен към мъжете аватар... Mr. Green

Направо трябваше да ги сриташ в топките тия младежи, амаха... hahaha
Таквоз чудо не съм очаквала да ми се случи,случвало ми се е по рейсовете от някакви луди психари #2gunfireела да видиш какъв език вадя,но подобно нещо направо ме втрещи. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт