Дас фюнфте дой4е тема

  • 13 307
  • 305
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 605
Ето ни нова тема  Wink

# 1
  • Мнения: 2 567
Да се разпиша, че после да не я търся новата ни тема.
Много весело заглавие!  Laughing

# 2
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Благодаря ви  Вивита и Риен
Риен съжалявам  че така се е случило при вас! Дори мъжа ми се възмути....Той намери закона за имената  БГ на немски..Служителката е разбрана...но нищо още не се знае...но аз съм малко по- спокойна щом при Вивита е станало.....


Случка в семейството

Слушам как майка ми и мъжа ми разговарят...
-Колко струват тук яйцата?
Мъжът ми почва да обяснява...:
-Зависи как са гледани кокошките. Био са най-скъпи....После тези които се разхождат. - и не можа да  се  сети точната дума на български.....продължава...
- А най-евтини са яйцата на кокошки от затвора!!!!
Майка ми най-сериозно отговаря:
-Така ли? А ние в България ядем само яйца на кокошки от затвора!!
При което аз щях да се напикая от смях!!!!!   Joy

# 3
  • Мнения: 2 292
 Joy
zа еzиците

http://www.sfn.org/index.cfm?pagename=news_11112003a

Има ли някой представа как мога да намеря zаглавието на един научно популярен филм, който гледах преди време, но не помня ни zаглавието , ни програмата. Ставаше въпрос zа раzвитието на човешкия моzък и zа броя на моzсчните клетки .

# 4
  • Мнения: 2 567
татяна, имам молба да сложиш в началото на темата идеята за събиране на пари за ДБМ. Надявам се така повече мами да го видят!  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 947
 Брех, пуля се и не мога да прочета заглавието! Grinning
 Нашето дете си е българче, но тук нали ме бяхте подготвили как да обяснявам за имената,
обаче не ми се наложи, защото попаднах на сърбин. Grinning Разбра ме човекът, дори забеляза,
че колежката му германка е записала грешно името на мъжа ми. Simple Smile Обаче после ми изпращат
картата за здравна осигуровка на детето - пак махнали "а"-то от -ова -  Twisted Evil сигурно са го помислили
за грешка. Mr. Green Върнахме я за поправка. Simple Smile Онзи ден пък получавам някакви рекламни материали за
изкуствени млека - хората взели името ми от вестника, където обявяват родените деца, но така
не си бях виждала името написано - с чертичка между бащиното и фамилното. Joy Големи са скици!
 
 Мъжът ми казва, че гаранцията на колата не покривала изхабяеми части (това за vivita). Wink

# 6
  • Мнения: 2 292
...
 
 Мъжът ми казва, че гаранцията на колата не покривала изхабяеми части (това за vivita). Wink

включвало се , само където колата ми нямала 3 години гаранция , както само аz си мисля, а имала само 2 години  newsm78 как да е сега ще пратя сметката на zастраховката  Wink

# 7
  • Мнения: 11 307
Умрях от смях с това заглавие. Другите ще има да се пулят.
Аз съм оше на вълна картички, че щерката не спира да ми прави заготовки Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 423
На конспирация ми намирисва, майне дамен.

# 9
  • Мнения: 3 521
Лелеее..дадох всичко от себе си да прочета каква е тая тема, а то на наШТе хора Mr. Green...
Хайде и от мен привет.
А бе раzпънаха ли при вас Вайнахтс Деко_то? Тук от вчера се раzпъват едни гирлянди, обесиха една камара Никулауси от покривите...иzобщо красоти, красоти ooooh!.

# 10
  • Мнения: 11 307
На конспирация ми намирисва, майне дамен.
Ти като най-голямата конспираторка от нас, поеми юздите и давай тон за песен!  Whistling

# 11
  • Мнения: 150
Мацки, да ви призова да помогнем да се появат малко повече усмивки на самотните детски лица. Шоши се е ангажирала да събере пари, които да отнесе за Коледа в България. Става въпрос за символични суми. Надявам се, че ще се съберем повече мами от Немско, които да бъдем съпричастни.
Ето и конкретен линк:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=138310.0

# 12
  • Мнения: 1 893
Здравейте,
извинете че ви нахлувам в темичката,но ви моля за малко помощ.
Трябва да измисля подарък за 12 годишно немско момиченце,но не знам размер за дреха,а и не трябва да е много обемисто.Моя близка с дъщеря на тази възраст каза че тук детските комплекти за гримиране били голям хит,но като ги знам германците не вярвам да останат очаровани от нагримираната си щерка  Simple Smile
Моля дайте идеи какво е на "мода" сред младежите в Германия .
Фийлен данк унд алес гуте  Wink

# 13
  • Мнения: 1 178
аз ще се включа с парички за БДМ, може ли в плик по пощата, така ще ми е най-лесно Wink

 vivita ako e film na BBС , na stranicata na btv imat arhiv s tehni nauchno-populiarni filmi, na statii, no pone moje da te podseti?

молq който поръчва он лайн фото снимки при [Rossman] или [Schlecker] ми каже как и кога става плащането?

# 14
  • Мнения: 3 880
молq който поръчва он лайн фото снимки при [Rossman] или [Schlecker] ми каже как и кога става плащането?
Мога да кажа за Шлекер: ако ти ги пратят по пощата получаваш сметка и превеждаш парите, а ако искаш да ти ги доставят в близкия филиал тогава си ги плащаш на касата както всички останали продукти....

Общи условия

Активация на акаунт