Има ли все още оказиони за детски дрешки ?

  • 945
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
Мами, дали все още има оказиони за детски дрешки или им спряха вноса окончателно ?

# 1
  • Мнения: 152
Има детски дрешки в магазина за втора употреба "Мечо Пух" на ул. "Цар Симеон". Миналата седмица ходихме там и освен колички, столчета, играчки и т.н. има и много дрешки, завивки, обувчици. Ще проверя точно на кой номер се намираше, но беше към края на улицата, т.е. към Захарна фабрика или който квартал се води там.

# 2
  • Мнения: 1 520
Оказион за бебешки и детски стоки и дрехи за бременни
Колички, столчета, кошници, музикални играчки, запазени детски дрешки и дрехи за бременни.
кв. "Света Троица", ул. "Цар Симеон" бл.313
тел. 02/929 77 28, GSM 0888 34 55 51

Тъкмо сутринта го поствах в един друг форум. Не съм влизала обаче, незнам какво предлагат, наскоро минах покрай него и запомних че има там.

# 3
  • Мнения: 152
Точно за същия говорех и аз!  Peace

# 4
  • Мнения: 320
Чест посетител съм в оказиана в Св. Троица.Казва се BANDIDO и има много неща, включително и дрешки, попадала съм даже и на нещо като сайт на този оказион с много снимки , но не го помня Cry

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
влизала съм,понякога има дрешки е етикетите:)

# 6
  • София
  • Мнения: 2 181
Има един в Слатина,до пазара в бл.18,но незнам подробности.

# 7
  • Мнения: 3 886
Чест посетител съм в оказиана в Св. Троица.Казва се BANDIDO и има много неща, включително и дрешки, попадала съм даже и на нещо като сайт на този оказион с много снимки , но не го помня Cry


незнам дали е същия но ми се видяхах доста скъпи нещата за 2 ръка newsm78 #Crazy

# 8
  • Мнения: 11 003
Каква е разликата дали ще купиш дрешки от магазин-оказион или от обикновен магазин за дрехи втора употреба?  newsm78

# 9
  • Мнения: 87
Ако търсите дрешки 2 употреба - има един колям магазин Берлин на Ломско Шосе (не знам обаче тояно номера) над магазина за мебели. Там има хубави дрешки - сума ти сме й взимали за вкъщи по 2-3 лева - много здрави и удобни

Общи условия

Активация на акаунт