Тапицерски услуги-ориентировъчни цени ?

  • 3 676
  • 3
  •   1
Отговори
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Препоръчайте ми тапицерско ателие от което сте останали доволни и не работят много скъпо /в Пловдив/
Трябва да си претапицирам спалнята, тя е от бяла кожа, която ми писна да търкам и все да изглежда зацапана  Close
Спалнята ми е точно такава, но бяла:


Колко ли ще ми струва претапицирането  newsm78, искам пак да е кожена, но да стане в цвят както е на снимката /кафява кожа/, някой ако е запознат с цени, да каже, моля  Simple Smile

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 12:59 от doniboni

# 1
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Цяла гарнитура ми претапицираха преди седмица за 120 лева-с кожа е,предполагам,че за тази спалня около 60 лева/може и по-малко,защото няма много чупки,гънки/ е нормално,но кожата си купуваш отделно.Един метър кожа е 12 лева при ширина 1.40-изчисли колко ти трябва.

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Цяла гарнитура ми претапицираха преди седмица за 120 лева-с кожа е,предполагам,че за тази спалня около 60 лева/може и по-малко,защото няма много чупки,гънки/ е нормално,но кожата си купуваш отделно.Един метър кожа е 12 лева при ширина 1.40-изчисли колко ти трябва.

Мерси. А колко време отне претапицирането на гарнитурата ?  Simple Smile.  Всъщност тапицера, би трябвало да каже колко кожа да взема, той ще си изчисли  Simple Smile

Чакам още включвания по-темата, моля  Grinning

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 14:09 от doniboni

# 3
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Хм  Crossing Arms
Само 1 включване, по-темата. Не сте ли претапицирали скоро  Rolling Eyes Или пък инфо за Пловдив някой да даде  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт