Как понасят различните храни вашите бебенца?

  • 443
  • 7
  •   1
Отговори
zdraveite mam4eta?Imam golqm problem moqt sin e na 5 mec.Sno6ti za prav pat mu dadoh kiselo mlqko i toi ne go iska6e i dori polu4i koliki dali ne izbarzah?Interesuva me ot koga zapo4nahte s kiseloto mlqko i dali beb4etata vi go qdat.

здравейте мамчета?Имам голям проблем моят син е на 5 мес.Снощи за пръв път му дадох кисело мляко и той не го искаше и дори получи колики дали не избързах?Интересува ме от кога започнахте с киселото мляко и дали бебчетата ви го ядат.

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 23:10 от Vivi

# 1
  • София
  • Мнения: 3 610
до една годинка не се дава кисело мляко,трудно поносимо е и има риск от алергия

# 2
  • Мнения: 27 524
Кисело мялко най-рано след 8 навършени месеца, най-добре след годинка. Не бързай. Може и нищо да му няма, но защо да рискуваш? Има време да си хапва всичко. Придържай се към подходящите за възрастта му храни  Peace

# 3
  • Мнения: 3 042
Кисело мялко най-рано след 8 навършени месеца, най-добре след годинка. Не бързай. Може и нищо да му няма, но защо да рискуваш? Има време да си хапва всичко. Придържай се към подходящите за възрастта му храни  Peace
Peace

# 4
  • Мнения: 2 897
Кисело мялко най-рано след 8 навършени месеца, най-добре след годинка. Не бързай. Може и нищо да му няма, но защо да рискуваш? Има време да си хапва всичко. Придържай се към подходящите за възрастта му храни  Peace

 Peace

# 5
# 6
  • Мнения: 6 164
Крис е почти на 7 и още не е ял. Нямам и намерение да му давам скоро. Thinking

# 7
  • Мнения: 6 461
Киселото мляко според мен след годинката. Peace

Общи условия

Активация на акаунт