Какви са тези "Памперс"?

  • 1 382
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 164
Значи... като родих аз ми взеха данните от "Памперс" /във всички родилни домове мисля го правят/ и ми пратиха рекламна брошура + 1 бр. Памперс, когато той стана на 3 месеца и сега за 6 отново.
Този път Памперсът беше различен от другите - те нали са на някакви зелени листенца, като клонки, с картинка отпред... Този беше на облачета със слънца, вместо листенца и картинка отпред и отзад! Много са сладурски, но защо никъде не съм виждала такива. Имам същия номер 4 - MAXI, но защо са различни? Да не са някакви нови и ако са нови кога ще ги видим, нали уж новите бяха тези със зелената абсорбираща лента? newsm78
Виждали ли сте такива? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 7 803
може и тук пуснаха нови с крилца  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 6 164
Еее стига бе, никой ли не ги е виждал? Shocked

# 3
  • София
  • Мнения: 2 896
А като качество как са? Държат ли сухо? Надуват ли се много?

# 4
  • Мнения: 2 936
май никой засега.... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 2 197
И на мен ми пратиха с облачета, явно са нова партида, но аз още не мога да ги пробвам, защото девойката е още 7 кг. Явно ще бъде като с абсорбиращата лента - ще се продават от старите до изчерпване на количествата.

# 6
  • Мнения: 3 457
и аз днес и го получих отзад е с картинка тигър,но няма да го ползвам-аз си ги пазя Mr. Green

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 488
И ние получихме но е от старите  Cry не ги знам новите

# 8
  • Мнения: 3 457
утре ако не забрявя ще снимам  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 498
и аз днес и го получих отзад е с картинка тигър,но няма да го ползвам-аз си ги пазя Mr. Green
От къде ги получавате newsm78???

# 10
  • Мнения: 3 457
ами по пощата-в родилния дом ни взеха данните и сега явно масово разпращат по един памперс и една книжка

# 11
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
В Била са пуснали Памрерс с  нова опаковка - по-малко бройки и с едно хипопотамче или слонче беше  newsm78 не запомних, но това отвън, отвътре не знам какви са. 

# 12
  • Мнения: 6 164
В Била са пуснали Памрерс с  нова опаковка - по-малко бройки и с едно хипопотамче или слонче беше  newsm78 не запомних, но това отвън, отвътре не знам какви са. 

Новата опаковка с хипопотама са новите Памперс с допълнителната зелена абсорбираща лента. Виж тази тема, там ги обсъждахме. Те са си иначе със същите картинки.
А сега става дума за нови - с нови картинки! Grinning

# 13
  • Мнения: 6 164
и аз днес и го получих отзад е с картинка тигър,но няма да го ползвам-аз си ги пазя Mr. Green
От къде ги получавате newsm78???

То си пише в темата, ама кой да чете... Whistling

# 14
  • Мнения: 2 498
и аз днес и го получих отзад е с картинка тигър,но няма да го ползвам-аз си ги пазя Mr. Green
От къде ги получавате newsm78???

То си пише в темата, ама кой да чете... Whistling
И какво е станало като явно не съм го прочела внимателно и попитах пак Thinking? Още повече не съм цитирала ти да ми отговаряш и както виждаш котето 123 ми е отговорило и то доста преди твоето заяждане.....

Общи условия

Активация на акаунт