пуснете си Искрено и лично - Хриси от НБМ....

  • 1 697
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 181
Утре сутрин две форумски майки в "Искрено и лично" по темата за "прекрасните" помощи за първокласници в натура - анцунг, яке и обувки, които на повечето места още не са получени #Cussing out

# 1
  • Мнения: 936
Поясни кои са майките и как са никовете им.

# 2
  • Мнения: 4 978
Не че има особено значение, но kleo_80 и salai от СНБМ.

# 3
  • Мнения: 4 181
Ех, lady autumn, изпревари ме  Mr. Green

Гост е една майка от Пловдив, която беше донесла дрехите, които е взела за дъщеря си, но те стават на майката  Shocked и това бил най-малкия размер newsm78

# 4
  • в къщи
  • Мнения: 467
Ще гледам newsm10,стискам палци!
 Преди две г. за моята първокласничка даваха пари,сега дрехи ли раздават #Crazy?
 

# 5
  • Мнения: 4 181
Ще гледам newsm10,стискам палци!
 Преди две г. за моята първокласничка даваха пари,сега дрехи ли раздават #Crazy?
 

ооо, да Масларова иска тя да решава как ще ходят облечени децата, освен това сигурно трябва да са много горди с емблемата на МТСП, която "грее" върху якето #2gunfire

# 6
  • Мнения: 4 629
И аз ще гледам  Peace Браво на майките, които ще участват

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ще гледам и аз! newsm10
А дали ще има представител на абсурдното министерство? newsm78

# 8
  • Мнения: 118
Браво   smile3501
 Ще гледам с интерес! Lilqna сигурно ще се покрият, ако пък дойдат от това абсурдно министерство, ще дадат абсурдно обяснение. Всичко в това министерство е заобиколено от мистерии визирам нашумелите уволнения и оправданията около тях, но това е друга тема. Hug
А да кажа якето, което дадоха на моята 19-килограмова кльощавелка, става на мен аз съм 62 кг.
Колко ли години трябва да го подмятам в гардероба, докато и стане?

# 9
  • Мнения: 4 978
А да кажа якето, което дадоха на моята 19-килограмова кльощавелка, става на мен аз съм 62 кг.
Колко ли години трябва да го подмятам в гардероба, докато и стане?

Точно за това става въпрос - някой е взел парички и просто е бродирал логото на МТСП на вероятно позалежала стока.

Хем вълкът сит,
хем агнето цяло,
хем номерът отбит,
а децата кучета ги яли...

# 10
  • София
  • Мнения: 1 951
Ок ,ще гледам предаването!Нашите анцузи(,имам близнаци )не стават вече за нищо.Само след две пранета.Аз никога не бих купила от такава материя!

# 11
  • Мнения: 7 723
Ще гледам предаването.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Ок ,ще гледам предаването!Нашите анцузи(,имам близнаци )не стават вече за нищо.Само след две пранета.Аз никога не бих купила от такава материя!

Ти не би купила, но аз гледах едно интервю по Канал 1 с експерт от Министерството, в което дамата /въпросният експерт/ заяви, че комплекта струва, естествено, доста по-скъпо, но от Министерството няма да издребняват и ще покрият разликата в името на бъдещето на България.

Да се смееш ли, да плачеш ли...

# 13
  • Мнения: 2 070
Аз съм на работа и не мога да гледам в момента...

# 14
  • Габрово
  • Мнения: 336
дрехите, които е взела за дъщеря си, но те стават на майката

Има го и в другия вариант, тук в едно училище са прекалено малки.

Всъщност идеята на министерството е добра - да се осигурят дрешки на децата и същевременно да се осигури работа на трудоустроени инвалиди. Ама дет` се вика "Хубава работа, ама българска" - идеята хубава, а изпълнението пълна скръб.

Общи условия

Активация на акаунт