ползвал ли е някои ФРИЗОВОМ

  • 435
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
бебчо повръща доста и педиатарката ни изписа да му давам фризовом като добавка към кармата,ползвали ли сте го и има ли ефект,ако не може ли да ми кажете какви изследвания се правят за да разбереме защо повръща

# 1
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Във форум Хранене с адаптирано мляко има страшно много инфо Peace

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Аз,давам добавка Фризовом.Божа го пие заради запека.Не знам как се изследва бебе,защо повръща-може да е рефлукс,може да е прехранено  newsm78.Доволна съм от млякото Peace.

# 3
Аз също съм давала,но при нас беше заради запек.А и повръщането спря,добро е млякото.

# 4
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
На нас педи ни го предписа, заради запека. Обаче го употребихме точно два пъти и то беба изпи  по  5 мл. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 52
И ние го пием за повръщането,дори си докарахме разстройство SickАз съм доволна от млякото.Не се притесниавай! Peace

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И ние го използваме супер е

# 7
  • Мнения: 8 242
Те на докторите дай им да изписват АМ  #Cussing out Педиатрите особено.. Ако не съм се съветвала със специалист не бих дала..

Я кажи как повръща бебо? На фонтан? След хранене веднага? Има ли пресечено? Колко често? Колко като количество? Как наддава? Колики имате ли?
Може изобщо да не е необходимо такова нещо..

Тони първия месец, че и втория, почти всеки ден ми връщаше фонтани и ме къпеше цялата в мляко  Crazy Ама то нашето си беше живо преяждане  Blush

# 8
  • Мнения: 178
От деня на изписването ни от родилното , та до ден днешен си пием ФРИЗОВОМ . Много съм доволна ...и беба също. Peace

Общи условия

Активация на акаунт