Арена на красотата

  • 1 099
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 626
Момичета, здравейте!
От днес до неделя има изложение в НДК - Арена на красотата!
Някоя от Вас дали случайно вече не е ходила, та да сподели има ли нещо интригуващо!
Аз обикновено си правя списъче с неща за пазаруване. Обаче този път не мога да намеря информация кои фирми ще участват и съм затруднена.

# 1
  • Мнения: 2 897
Ще следя темата Peace

# 2
  • Мнения: 583
следобяд смятам да отида и ще пиша отзиви! Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 626
Чудничко! Ще чакам да кажеш какво е положението!  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 424
Супер, в събота ще мина  Peace Много ти благодаря за инфото  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 065
И аз имам желание да пообиколя Арената.От няколко години от там си купувам розова и маточинна вода в литри за цяла година,разни маски за лице и коса,кремчета за ръце и крака и още някои дреболии.

# 6
  • Мнения: 3 372
Записвам се за темата Peace

# 7
  • Мнения: 583
ходих вчера следобяд. има интересни неща-зависи кой какво търси. аз си купих маска за дълбоко почистване и скраб за лице български /''glory''/- за козметични салони, както и няколко ампули за хидратация на лицето и шоколадови за терапия на лицето/тонизират и успокояват кожата/.ходих по щандовете за удължаване на коса. имаше промоция на магама-200 лв удължаване на коса. същата промоция я имаше и на друг щанд, но неизвестна за мен фирма. имаше и една пловдивска фирма, които удължаваха за 350лв. и твърдяха, че тяхната е истинска италианска коса, а на другите била китайска hahaha. /пловдивски фризьор с име Боно на щанд на Biopharma/. удължиха ми косата/с ленти с шнолки/-само да ми покажат как стои, не съм си я купила. хареса ми цветовете които ми избра и замалко да се навия  Embarassed, но разума надделя Wink. имаше и щандове на o.p.i. с хубави лакове и продукти за ръце. другите щандове-за спа процедури, солариуми, гримове и козметични салони. това е в общи линии. днес и утре май ще има конкурси за маникюр и фризьорство.

# 8
  • Мнения: 293
И аз много харесвам да пазарувам от Арена на красотата.Ако някои е ходил да сподели кой фирми са на изложението?Споделете какво сте си купили защото при ограниченото ми време може и да пропусна някоя покупка.

# 9
  • София
  • Мнения: 10 858
Случайно да сте видяли да има декоративна козметика на Лореал?

# 10
  • Мнения: 583
Случайно да сте видяли да има декоративна козметика на Лореал?
аз лично не видях! най-хубавата декоративна козметика на изложението беше на paggy sage, другите бяха bell, rubby rose и манхатън/може и да пропусна някоя/. изобщо на лореал май нищо не видях Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 626
Много благодаря за информацията! Утре ще отскоча да погледна и аз.
  bouquet

# 12
  • Мнения: 112
Днес ходих - общо взето средна хубост и не мога да кажа, че съм супер очарована. Очаквах повече козметични фирми, а всъщност беше бъкано с фирми, предлагащи продукти за коса и нокти или такива, които предлагат козметична апаратура. Все пак си взех от любимите сенки на Руби Роуз + няколко цвята гланц за устни. Купих си разни нещица от щанда на Рефан и Българска роза.

Общи условия

Активация на акаунт