Сокчета на 2 месеца?????

  • 452
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 366
  Здравейте мами, моля за вашия съвет, моята свекърва (за оточнение сме в добри отношения) е бивша вече детска мед сестра. Тя днес ми каза, че било вече време да почна по 1 лъжичка да давам на детето си ябълково сокче. Лекарката, с която е работила е педиатър на моя син, тя е  около 50 г  смятам,  че доста се интересува и е добра, но все още не съм го изпитъла на свой гръб. Тя не ми го е казвала, но била попитала дали не сме му дали, незнам как да го разбирам. При всички положения ще говоря лично с нея.Аз кърмя и малкия вече и слон, е не де ама си е добре. Моля ви кажете какво мислите по въпроса , аз съм много против. Благодаря ви

# 1
  • Мнения: 2 897
Против съм даването на сокчета поне до шестия месец,но синът ми не пие и след шестия Naughty
Единствената напитка за бебето до шестия месец е кърмата/АМ.Стомахчето му още не е готово за друго.Можеш спокойно да обясниш на свекърва си,че смяташ да захраниш по новата схема и да й покажеш таблицата за захранване http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=46257.0
А има още доста теми по въпроса за ранното даване на сок.
В крайна сметка,ти си майката и решението взимаш ти Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 825
Обясни на свекърва си,че си против даването на сок на толкова малко бебе.До 6 месец е най-добре то да пие само кърма.
Дани вече е на 11 месеца,но аз още не съм му давала сок.

Общи условия

Активация на акаунт