В тази държава има ли нещо, което да е в ред

  • 1 879
  • 38
  •   1
Отговори
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Направо съм сащисана......  Shocked само на първа страница- Здравната каса умори детето ми, Майка преби детето си, Какво ядем..............

....кажете нещо хубаво.......че аз не се сещам  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 09 ное 2006, 15:21 от secretgarden

# 1
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 И аз не сещам. Скоро си мислех, че постоянно ни заливат с гадости, а нищо добро не се показва. Все пак да се надяваме, че се случва някъде, тайничко, всеки ден по малко, но го има.

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Има.
Просто забелязвам склонност за грозното да се пускат теми, а хубавото, доброто или изобщо не се споменава, или се отбелязва в "Споделете..." и там си остава...

# 3
  • Мнения: 3 164
Е, не толкоз черногледство, де.......на депутатите всичко им е в ред Mr. Green

# 4
  • Мнения: 46 437
Е те положителните теми не са така атрактивни  Wink
Нали имаше една за похвали- дългичка беше мисля  newsm78

# 5
  • Мнения: 3 423
Е, не толкоз черногледство, де.......

... мен ме няма там. И ако това не е добре.  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 1 352
Я вижте какво хубаво време - ама май и то нещо не е в ред.  hahaha

# 7
  • Мнения: 3 491
Я да си дам чужбинското мнение по въпроса  Grinning :
- детските ви клубове са много в ред, и още как! Де в Америка такова благо, да си оставиш детето да се кефи, и през това време ей така, да си пиеш кафето. Че и извън клуба може даже.
- такситата - идват на 3-тата минута.
- общественият транспорт - особено междуградският
- зоопаркът в Добрич
- Делфинариумът и морската градина във Варна
- системата на държавно спонсорирани ясли и детски градини.
- служителките в Паспортна регистрация - толкова спокойно и търпеливо ни обясниха как да регистрираме децата, и как да си спестим глоба на излизане от границата.
- ако питаш моите деца, ще добавят и сладоледите на "Делта".

За големият ми син България е най-доброто място на света, Дисниленд определено изостава в класацията. Толкова приятно, че дори неприятното усещане от олигавящи го и плашещи го с отвличане от майка му бабички може да бъде преживяно.

Има много хубави неща в България. И в Америка има. Въпрос на поглед. Peace

# 8
  • Мнения: 1 455
Е те положителните теми не са така атрактивни  Wink
Нали имаше една за похвали- дългичка беше мисля  newsm78
   Има,има и положителни теми,просто там по рядко се пише.

# 9
  • Мнения: 4 473
Има. Абсурдността в почти всяка сфера баш си е наред Twisted Evil

блажка, страхувам се, че една страница от темата няма да ти стигне, ако тръгнеш да обясняваш другата страна на нещата Tired

И въпреки всичко Обичам България! bg

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
От последните теми излиза, че  здравната система работи като убиец  ...заради 10- 20 лв .повече  лекари си играят с живота на децата......няма никакъв шанс да ги осъдиш или да докажеш лекарска вина и грешка, защото се покриват.......социални служби няма, домовете  ooooh!, майки си бият децата, съседите няма начин да не знаят, всеки си мълчи......детето бито, хапано, с изпочупени ръце, ребра..... малко 2 годишно момченце.....  Cry......изчезнало момче......никой нищо не знае, никой не дава информация на майката....това момче не може да няма никакви познати или приятели....полицията  Thinking......Големи вериги за производство на храни се гаврят с хората.......хигиената под всякаква критика.....отново проверяващите дремят.......
.......освен това на Дуци детето в болница......

честно ви казвам.....много се "сдухах "........


блажка, благодаря ти....не ги знаех тези неща  Hug

# 11
  • Мнения: 25 449
За съжаление, колкото и да мислих, не можах да се сетя за поне едно нещо, което да е в ред в нашата държава.  Cry
Ако има нещо, което е хубаво, то е въпреки, а не благодарение на държавата!
Благодарна съм за всички тези неща, за които тя все още не е решила да се "грижи"!  Praynig Hug

# 12
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз пък си мисля, че въпреки всичко не трябва да се оплакваме и да се депресираме от ситуацията...

То от нас си зависи как ще си го направим Simple Smile Дай боже да сме живи, здрави и всички вкъщи да са добре!!! Да се отнасяме с уважение и спокойствоие към хората около нас, познати или непознати и ще видите как дори най-намръщеният човек ще се зарази от усмивката ни Simple Smile

На който не му изнася тук и там, да иде другаде  Peace

Може да звуча наивно, но няма неотговорено добро Simple Smile

# 13
  • Мнения: 22 528
Ами има,но....след 5 дневно ходене по болници,данъчни,общини,социални.....го забравям. ooooh!

# 14
  • Мнения: 819
За съжаление, колкото и да мислих, не можах да се сетя за поне едно нещо, което да е в ред в нашата държава.  Cry
Ако има нещо, което е хубаво, то е въпреки, а не благодарение на държавата!
Благодарна съм за всички тези неща, за които тя все още не е решила да се "грижи"!  Praynig Hug

 Peace Кратко, точно и ясно  Sad Това е положението в скъпата ни държавица, колкото и да не ни и приятно.

Общи условия

Активация на акаунт