Душ-гел или сапун?

  • 3 699
  • 99
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 362
Какво използвате? Каква марка?
Аз се мия само с душ-гелове.В момента използвам на Адидас и съм доволна.

# 1
  • Мнения: 765
 Гел , пяна , мус , мляко за миене...само не сапун .Оби4ам аромати на манго, ванилия, Шоколад...майка ми наскоро каза 4е мириШа на сладкарница... Laughing

# 2
  • Мнения: 5 313
И двете използвам.Марките са всеки път различни.

# 3
  • Мнения: 112
Ползвам мляко или душ гел, но понякога и сапун. Предимно Dove, Nivea и бебешки също.

# 4
  • Мнения: 870
По-често ползвам душ-гел, понякога и сапун. Ползвам най-различни марки, напоследък на Cottage. Днес в Метро видях много готини комплекти душ-гел с лосион за тяло, имаше на Fruttini с ягодка и мисля следващия да е той  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 986
 Само душ-гелове ползвам,сапуните ми изсушават кожата Confused Като марки-най-различни-в момента ползвам Бронли Peace

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Само душ-гелове ползвам,сапуните ми изсушават кожата Confused Като марки-най-различни-в момента ползвам Бронли Peace
Аз като марки използвам Dove, Avon по същата причина!

# 7
  • Мнения: 35 892
душ-гел
сапун - само, ако мно-о-ого ме примързи Simple Smile

# 8
  • Мнения: 8 505
Сапун винаги.Така и не им свикнах на душ-геловете.

# 9
  • Мнения: 7 474
Душ-гел на Ейвън  Crazy имам си един любим аромат Crazy

# 10
  • Мнения: 661
Душ гел!Сега ползвам OVERSA, който много ми харесва.

# 11
  • Мнения: 765
 А сега се сетих , 4е бях гледала филм (документален), в които се казваШе 4е сапуните ползвани дори само веднъж се превръЩат в  едни от най^мръсните продукти и се пълнят с микроби...Не знам  колко е вярно  Thinking

# 12
  • Мнения: 1 424
Предимно душ-гелове, но и сапуни ползвам. Не робувам на марката при душ-геловете,важното е на мирис на ми допадат.В момента съм с Фа с аромат на горски плодове-страшен е  Peace

# 13
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Само и единствено душ-гел!

# 14
  • Мнения: 1 564
Ползваме  душ-гел на Дав или  Фа.Понякога взимам на Ейвън.

Общи условия

Активация на акаунт