кошче за новородено

  • 680
  • 5
  •   1
Отговори
привет момичета, ще ви моля да ми препоръчате хубаво и не много скъпо кошче за новородено, благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 8 505
А кое наричаш кошче?Кошница за кола?Порт-бебе?Кошара?

# 2
кошница или столче за кола имах предвид, sorry

# 3
  • Мнения: 2 197
Въпреки, че има столчета за кола за бебета от 0 кг. аз мисля, че преди 2-рия месец не е хубаво да се вози в столче, а по-скоро в порт бебе, като седиш до него и го прикрепяш. Иначе Мони имат много готино столче със система за прикрепяне на главичката - води се Baby travel и съм го срещала за 68 лв. в интернет магазини. Аналогично е положението с т.нар. кошничка за кола на Чиполино, тя е пак към 65 лв. Аз лично бих те посъветвала да си вземеш обикновено порт бебе за 30-тина лева и като стане на 5 месеца директно да му вземето столче от по-високия клас (което се води от 9 до 18 кг., но дъщеря ми от 4-тия си месец е в него, а тогава беше 6 кг.), с което ще изкара поне две години .

# 4
  • Мнения: 8 505
Чиполино и Мони са евтини.На дъщеря ми беше Чиполино,доволна съм.Случи се така,че го тествахме дали е сигурно-да,издържа теста.
Кошницата се използва от първият ден,в който се наложи бебето да се вози в кола,т.е. от деня на изписването от болницата.Порт-бебето НЕ е сигурен и безопасен начин да се транспортира бебе в колата.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 639
Въпреки, че има столчета за кола за бебета от 0 кг. аз мисля, че преди 2-рия месец не е хубаво да се вози в столче, а по-скоро в порт бебе, като седиш до него и го прикрепяш. Иначе Мони имат много готино столче със система за прикрепяне на главичката - води се Baby travel и съм го срещала за 68 лв. в интернет магазини. Аналогично е положението с т.нар. кошничка за кола на Чиполино, тя е пак към 65 лв. Аз лично бих те посъветвала да си вземеш обикновено порт бебе за 30-тина лева и като стане на 5 месеца директно да му вземето столче от по-високия клас (което се води от 9 до 18 кг., но дъщеря ми от 4-тия си месец е в него, а тогава беше 6 кг.), с което ще изкара поне две години .
С това порт-бебе и прикрепяне при една евентуална катастрофа така ще изхвърчи и порт-бебе и бебе в него. За това са кошниците за кола. Няма един, няма два месеца. От изписването от болницата е кошницата. По възможност да е с възглавничка за придържане на главата. Чиполино, Бертони имат много прилични цени на кошниците.

Общи условия

Активация на акаунт