Nail art 6

  • 18 089
  • 315
  •   1
Отговори
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Добре дошли в новата тема Hug!

Nail art 5
Nail art 4
Nail art 3
Nail art 2
Nail art 1

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ето новата ми декорация за днес и утре:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=1509215
Много ми хареса как стана Blush, но утре съм на поддръжка и за съжаление ще трябва да я изтрия.

# 2
  • Мнения: 3 453
Наистина е вного красива а и отива на всякакъв цвят дрехи.Поздравления Wink

# 3
  • Мнения: 5 299
Мери, наистина е много хубаво Heart Eyes какъв ти е сивия лак? Сега се сетих, че ти бях обещала снимки за моя лак Embarassed Embarassed Днес - дано не забравя. Blush

# 4
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ето новата ми декорация за днес и утре:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=1509215
Много ми хареса как стана Blush, но утре съм на поддръжка и за съжаление ще трябва да я изтрия.


Цъъъъъцъъ!!!! Демек : СУПЕР ТИ Е ДЕКОРАЦИЯТА!!!!!!

Ама пак ме изпревари ей!!! Страшна си, точно си мислех какво данапиша като първи думички в новата тема, отивам и хоп.... Някой ме изпреварил!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Flutter

# 5
  • Мнения: 18 542
Браво, мама Мери! Много е хубаво  Simple Smile

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Мерси момичета, не очаквах да обера чак толкова овации Blush. Радвам се, че ви харесва.
Бейбиту, лака е някакъв нов, за първи път купувам на тази марка. Отпред пише-''Quiz prima Nail Polish Extra Effekt'' , а отзад- Производител-PPH BIM Полша, вносител- КОРИФЕЙ ООД № 03М. Стои много ефектно на ноктите, малко по-късно ще го снимам Peace.

# 7
# 8
  • някъде там
  • Мнения: 1 464
Да се запиша само.
Иначе не че нямам нова декорация, но ... в действителност на ръцете ми изглежда по- добре, отколкото се вижда на снимките. Затова няма да я качвам Hug

# 9
  • Мнения: 341
Абонирам се и аз в новата ви темичка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesда мога да ви се радвам на красотите,пък и да съм в крак с декорацииките на дружката ми Hug.

# 10
  • Мнения: 590
Здравейте! Страхотна декорация мама Мери!  Peace
Аз не съм се декорирала само да се запиша за темичката че много ви следя  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 698
ето ме и мен за отчет Wink
вече няколко дни си клепам вит.А на ноктите, че почнаха да се цепят. Поне до Понеделник няма да видя лак Whistling

# 12
  • Мнения: 690
Еййй да не ме забравите и аз съм тук  Wink
По-късно ще се разпиша с нови декорацийки  Wink

# 13
  • Мнения: 5 299
Сега, дръжте се, защото днес правих най-готината декорация до сега. Flutter
Правих я 3 пъти днес. Първо идва една приятелка, тя пише и тук, ще оставя на нея да се похвали, аз само ще пусна снимките. Mr. Green После същата декорация си правих и на мен(но не съм ги снимала), и накрая на една приятелка с мнооого дълги нокти Grinning Ужасно много се кефя. Стана перфектно Heart Eyes Последните снимки ще пратя за конкурса Heart Eyes
http://s93.photobucket.com/albums/l52/desi_to/?action=view&c … mgAnch=imgAnch190

# 14
  • Мнения: 172
Пък да ви кажа на всички Бебиту ми направи много готина декорация .Много и се кефя/на декорацията/.Направо е страхотна професионалиска.Тази снимка която е качила е на моите/нюню/ нокти.Но пък стана страхотна.Завиждайте ми пък Laughing Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт