Козметика Матис

  • 15 935
  • 91
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 019
Знае ли някой магазин, в който се продава козметика Матис?

# 1
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Здрасти скъпа, реших да ти отговоря тук да не те притеснявам по icq. И аз съм на тази вълна в момента Peace Какво си чувала за тази козметика? Миналия ден бях на козметик (аз си ходя при една и съща, вече сме приятелки ... ) и тя ми препоръча Матис, даже ми даде мостри и сега тествам, имам Хидратиращ с витал и Основен-разкрасяващ. Мисля, че се продават само в козметични салони, ако искаш ще ти дам координатите на моя, перфектен е, няма да го хваля, че да не излезе като реклама, но ако те интересува подробно ще ти обесня.

# 2
  • Мнения: 583
в момента имат щанд в арена на красотата в ндк. иначе е салонна козметика. аз преди години съм я ползвала, но не си спомням точно какъв крем. знам, че една тубичка я използвах дълго време. хубава е! Peace

# 3
  • Мнения: 1 986
 Не съм чувала тази марка Thinking-каква е newsm78

# 4
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Много висок клас козметика е Матис, много добра, то и по цената личи  Twisted Evil
Мисля в събота да разгледам арена на красотата, заслужава ли си?

# 5
  • Мнения: 9 095
тя че скъпа ясно, ами какво представлява, бяла козметика ли е?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 019
Матис е среден клас козметика. Аз лично не я ползвам, но бях купувала на мъжа ми и той много я хареса. Като си дойдохме в бг си купи крем на Нивеа, но никак не е доволен. Скоро има рожден ден и се сетих, че мога да му направя подарък, но не знам от къде да я купя, не се продава на всякъде.
Благодаря, ще проверя в НДК.

# 7
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
shoshi, ти каква козметика ползваш? Аз никак не мисля, че Матис е среден клас. Мисля, че няма място за сравнение между Нивея и Матис. Между другото козметичката ми препоръча силно мъжката им козметика.

# 8
  • Мнения: 583
Много висок клас козметика е Матис, много добра, то и по цената личи  Twisted Evil
Мисля в събота да разгледам арена на красотата, заслужава ли си?
не съм разглеждала подробно щанда, защото имаше много козметички, които си сключваха договори разни, а пък и на него имаше и други марки бяла козметика. цената е висока, но аз пак ще кажа, че много дълго време се ползва една тубичка, макар и малка. Peace

# 9
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Съгласна съм, че се ползва дълго едно кремче  Grinning
Обаче дали само едно ще ти свърши работа, дневен, нощен, за около очи, за почистване ...
А на Матис аз за под 60 лв нищо не видях ooooh!
Чудя се сега аз, дали си заслужава да инвестирам в такава козметика  newsm78
Някоя мама разбира ли ги тези неща? Много по-добра ли е от примерно бг кремове на Талодерма? Защото разликата в цената е огромна.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 019
Как 60лв.? Аз помня, че купих мъжки крем за 20лв. от Кишинев, а разликата в цените с други неща, в сравнение със София почти няма.

# 11
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Ако беше 20лв нямаше да тествам и нямаше да се продава в салони само. Продават ги в козметични салони, защото са скъпи и като ходиш на някакви процедури те мажат с тези продукти и да можеш да прецениш дали са ти ОК, иначе на мен от друго място никъде не са ми давали тестери и т.н. А как да купиш за 60 лв крем, ако не ти повлияе добре ...
Ти да не се бъркаш с някаква друга марка, Манхатан примерно?
Матис поне според моето инфо е френска козметика, много добра и висок клас, колко висок нямам на идея, но Bioline били по-нисък. За мъжките кремчета цена не мога да кажа, но за женските 64лв, 78лв, 120лв ... та такива неща.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 019
Изобщо не се бъркам. Ще накарам да ми проверят в Кишинев цените на дамската козметика. С тия цени дато ми казваш почти се доближава до Клиник, а това наистина е висок клас козметика.

# 13
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
http://www.matis-paris.fr/homefr.htm
За тази ли става на въпрос? Мисля, че е клас колкото Клиник, ако не и по-висок. Леле, ще кажеш какви са цените в Молдова, макар че малко ме съмнява да са толкова по-ниски. Но сега се сещам, може да има някаква масова козметика, а аз да говоря за професионалната, знам ли  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 2 019
Същата е, а на Клиник крем за 60-70лв. няма. Изпратих вече запитване  Grinning и ще ти кажа в Кишинев какви са цените.

Общи условия

Активация на акаунт