трябва ли да се притеснявам!?

  • 585
  • 5
  •   1
Отговори
Бебчо скоро направи три месеца и сме изцяло на кърма.  От известно време се задавя много по време на кърмене. В началото го отдавах на лакомията му, понеже сме доста шишковци, но забелязвам, че се задавя по 4-5 пъти на хранене и не само в началото, когато ядем интензивно.... според вас възможно ли е да му има нещо, че взех много да се притеснявам

# 1
  • Мнения: 6 164
Трябваше в Кърмаческия да попиташ, според мен ако му имаше нещо /ако имаш предвид физически дефект/ досега да си е проличало, според мен е лакомия. newsm78 По принцип по-малките бебета се давят, но той Крис понякога и с водата се задавя, тъй че не е гаранция.

# 2
  • Мнения: 1 733
И аз го отдавам на лакомията. Не мисля, че има нещо тревожно, но, за да се успокоиш,защо не питаш педиатъра?

# 3
  • Мнения: 1 581
Виж и кърмата ти как тече, ако тече по много, на обилна струя, сигурно е от това.

# 4
  • Мнения: 3 089
и петра се давеше така. просто имах много кърма, широки канали и голям дебит, така да се каже  hahaha при мен вървеше номерът с малко изцеждане, така че да намаля малко кърмата и детето да не се дави.
може, разбира се, и проблем някакъв да имате, но не ми се вярва.
вероятно ще преместят темата ти в кърмаческия. и по-добре - там ще ти отгворят по-разбиращите.

# 5
  • Мнения: 5 401
Пиши в Кърмаческия.. Според мен детенцето си е добре, но може би трябва да го оригваш по-начесто..  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт