гадене при дете

  • 1 973
  • 3
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Последните два дни се обаждат по обяд от детската градина на сина ми да идем да си го вземем, че не се чувствал добре. Първият ден го взех и госпожата каза, че му измерила температура 37,5 и се оплаквал, че му се гади. Веднага като го прибрах, измерих температурта-въобще нямаше и не е вдигал, не му се е подгадвало повече. На другия ден по обед пак му било станало така. В къщи е абсолютно добре. Нито има температура, нито го боли нещ или да му се гади
Бяхме днес при педито - здрав е напълно, пусна му кръвна захар и урина. Резултатит ще излязат следобед.
Тава пък какво може да е? Thinking

# 1
  • Мнения: 6 164
Ами "леличката" иска да гледа по-малко деца в градината Joy
На моите приятелки с по-големи деца редовно им правят тоя номер: "Хремава е, кашля, утре не я водете...", а детето съвсем здраво! Ей така три пъти връщаха детето на една и тя накрая си я остави вкъщи, докато мине известно време, та оная да миряса.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Синът ми е на 5 г. и половина и той сам казва, че му се гадило там. Отначало мислех, че той си измисля, за да го взимаме, ама ме съмнява, досега не е лъгал.

# 3
  • Мнения: 6 461
Може в момента нещо да не му е понасяла храната  newsm78.
По принцип им настояват да се хранят в градините ,но пък по някога децата отказват да се  хранят и след като са понатъпкани от леличката може да им става тежко на стомахчетата . newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт