Борса за памперси

  • 5 050
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Някъде тук прочетох, че на ул. Чаталджа в София има борса за памперси. Може ли някой да ми каже на кой № или горе долу къде е? Предварително благодаря на всеки, който ме ориентира

# 1
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Някъде тук прочетох, че на ул. Чаталджа в София има борса за памперси. Може ли някой да ми каже на кой № или горе долу къде е? Предварително благодаря на всеки, който ме ориентира
И аз все се канех да попитам същото. Моля някоя мама от форума да обясни, поне с някакви ориентири, къде по-точно е тази борса по въпросната улица.

# 2
Борса не знам, но има един склад в Люлин на ул. Баба Параскева, зад бензиностанция Шел-имат голям избор. А знете ли на Женски п-р къде мога да намеря HUGGIES пелени, от серията Дисни?

# 3
  • Мнения: 870
Не знам как да ви обясня точно, не знам кой номер е но е по към края на улицата, от едната страна не може да се влиза с кола. От страната от която се влиза с кола в един блок в ляво е има някакъв надпис май... питайте някой наоколо ще ви кажат ако не го забележите

# 4
  • Мнения: 350
Az sym wzemala,. ama бяхас турски ментата и дупето все мокрооо...
В Метро цените са добри,  ина4е шанса да са гадни ментета е огромен....

# 5
  • Мнения: 789
Борсата за памперси на Чаталджа в София е на N 64 (ако не ме лъже паметта де Simple Smile ) Влиза се от Дондуков откъм моста Чавдар, блока се пада в ляво. Лично аз не видях табела, та го видяхме случайно. Има памперси, мокри кърпички и каши Слънчо (само там намерих морковената).
От там си купуваме памперси WINDELN. Не са лоши, имат ластик на гръбчето и на лепенките, по-евтини са от тези на Pampers, но ми се струва, че поемат по-малко течност, та за през нощта слагам Pampers.
 newsm32

Общи условия

Активация на акаунт