Добър хомеопат в Пловдив

  • 1 618
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
Здравейте!
От месец и половина вече имаме проблеми с глноен секрет, който се стича назад и причини доста главоболия: много тежка гнойна ангина, суполи, хъркане, отит, много остро възпаление(не установиха точно къде), което ни докара до болница. Кото през цялото време дъщеря ми втигаше висока темп., която трудно я смъквах.Всичко това идваше едно след друго с по 2/3 дни интервал, в който сме долу-горе добре. И през цялото това време сме били на антибиотици. Сега сме добре но този секрет продължава да си тече и съм сигурна че ако не се лекува ще причини още проблеми. Затова реших че е време да се опита и чрез хомеопатия. СТИГА вече с тези антибиотици. Но знам че има и доста самозвани, затова ми се иска да е някой с изпитана репутация.
Моля ако някой знае координатите на добър хомеопат в Пловдив да ми пише.

# 1
  • Мнения: 1 645
Д- р Василка Юрукова
Ул. " Г.Груев" ет 1 ап 3
дом.тел - 032 - 67 94 51, мобилен - 0888 - 847 480

Не съм ползвала нейните услуги,но съм чувала че е много добра.
Имам още 2 имена,ако те интересува и тях ще напиша.

# 2
  • Мнения: 102
Благодаря!
Ако е удобно напиши ми другите че може да ми се наложи да се консултирам с повече от един.

# 3
  • Мнения: 1 645
Д - р Жанет Манолова мобилен телефон 0888- 66 00 65
и
Д - р Недева мобилен телефон 0888 - 69 44 42
И двете са добри специалисти.
Бързо оздравяване Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Petya_nic - в една друга тема ти писах за лекарка, на която не си спомнях името. Сега се сетих - Жанет Манолова, Дода ти е дала телефона й. Grinning

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Petya_nic посетихте ли някой от хомеопатите? Синът ми има същия проблем. Вече съм се видяла в чудо. Един педиатър, втори, уши- нос гърло и само антибиотици без никакъв ефект. Преди три седмици започна да подкашля по малко УНГвсе нищо му няма, стича му се секрет и от това е кашлицата, а то инфекцията му слиза надолу и сега е с пневмония. И аз реших да пробваме с хомеопатия. Посетихме д-р Юрукова- прегледа мина много добре останах доволна, за ефект не мога да говоря, защото едва от днес започваме лекарствата, трябваше да свършим антибиотика. Надявам се да ни помогне, защото незнам какво да правя вече.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Д-р Росица Бакалова
ул."Янтра" 10
65 38 68

Имахме го и ние проблема ... и накрая го решихме с вадене на третата сливица.
А също бих те посъветвала да се консултираш и с д-р Милинич специалист УНГ, която работи с хомеопатични средства също. Има кабинет в Каспела и в 3 ДКЦ, работи със здравна каса.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 126
И ние ходим при Милинич. Доволна съм много от нея, но тя ни каза, че трябва да стане поне на три за да махаме третата.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Да така е - трябва да се изчака да станете поне на 3г. , защото иначе е много голяма вероятността да израстне пак.

Общи условия

Активация на акаунт