Не може ли да "заковем" една тема за кенгуруто?

  • 966
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 163
Ей, просто не е истина колко пъти на ден се пускат нови теми за кенгуруто!!! Едно, че дразни. Другото е, че вече спрях да отговарям. Ми то ми писна, честно! Не можем ли просто да заковем по една тема за кенгуруто, гърнето и цвета на акито?

# 1
  • Мнения: 1 353
Ей, просто не е истина колко пъти на ден се пускат нови теми за кенгуруто!!! Едно, че дразни. Другото е, че вече спрях да отговарям. Ми то ми писна, честно! Не можем ли просто да заковем по една тема за кенгуруто, гърнето и цвета на акито?
И да има "секцио или нормално"-щото на мене и от тези  ми писна.Ех да имаше кой да чете в библиотеката.Иза кенгурото има и за акито има и за раждането.Ама като никой не гледа там. Hug

# 2
  • Мнения: 1 259
Мисля,че е добра идея Peace

# 3
  • Мнения: 1 615
И за кърменето, моля! А също и за яслите и детските градини!!!

# 4
  • Мнения: 3 360
Абе дразни или не,то не може половината теми да ковнем ,нали? newsm78Изхода?-Като ни дразни-не отговаряме!
/А за темите с имената какво мислите? Mr. GreenТях как да спрем?!-Никак! Sad/

# 5
  • Мнения: 5 401
Не да се ковнат, ами просто всички мами да се научим да ползваме ТЪРСАЧКАТА преди да пускаме нови теми.. То е ясно, че времето не ни стига да изчитаме всичко, а и като имаме сериозен проблем, поне аз, нямам нерви да търся и да се ровя.  ooooh! Но въпреки това мисля, че търсачката е доста добра и си заслужава.

Като ни дразни-не отговаряме!

Да не стане така в един момент всички да се дразним и никой да не отговаря!  Joy

# 6
  • Мнения: 3 360


Като ни дразни-не отговаряме!

Да не стане така в един момент всички да се дразним и никой да не отговаря!  Joy


Ето,че и в това има нещо забавно!

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
За целта беше сътворена "Библиотека"-та, но в момента в който я ковнахме тя стана невидима както всички останали заковани теми:)

Споко...който търси намира все някак си:)

# 8
  • Мнения: 1 910
Аз пък предлагам да се закове една тема 'Недоволни от пускането на "еднакво" звучащи теми'. Мине не мине време и някой пусне такава.   Laughing

# 9
  • Мнения: 2 849
Доста теми ще трябва да се заковат . Grinning Гърнета ,стрии ,имена за бебета ,секцио или нормално раждане ...........да не изброявам . ooooh!

# 10
  • Мнения: 6 461
Еми така де ,когато втръсне не отговаряме и това е............. Mr. Green

# 11
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
А какво да кажем за киселините през бременността, за бебешката козметика и козметиката против стрии. Имената са класика в жанра, наистина. Моля, помогнете да избера име newsm78, а как да викаме галено на Геновева, Прокоп, Стамат и т.н #Crazy Joy Joy.

# 12
  • Мнения: 6 164
Няма да се забелязва! Laughing

А и нормално- форум е, най-лесно е да се пита.

# 13
  • Мнения: 1 467
Има и нещо друго, не всеки е удовлетворен от някакви минали постинги и по-скоро се търси контакт с другите майки. Така че всеки нов член на сайта се включва с това, което го вълнува най-много в момента без да се използват търсачки в началото. И така се получава. Но не е и нужно да отговаряме на нещо, което ни е писнало, така или иначе винаги ще се намери някой, който да отговори:)

# 14
  • Мнения: 22 782
Има и нещо друго, не всеки е удовлетворен от някакви минали постинги и по-скоро се търси контакт с другите майки. Така че всеки нов член на сайта се включва с това, което го вълнува най-много в момента без да се използват търсачки в началото. И така се получава. Но не е и нужно да отговаряме на нещо, което ни е писнало, така или иначе винаги ще се намери някой, който да отговори:)
Peace..Точно така.Вече всичко е обсъдено,но идват все нови и нови членове,които искат да контактуват,не само да четат в Библиотеката.И ме извинете,но напоследък търсачката не работи и е невъзможно да се използва.Аз вече пропускам теми,които не са ми интересни.Но пък ако всички четем,преди да пишем,смятам,че форума ще замре.

Общи условия

Активация на акаунт