Божке къде ми изчезна бюста? :)))

  • 2 360
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 218
newsm12  newsm12  Thinking Мале кво стана с хубавият ми бюст?Няма го и туй то.Абе като се погледна и си викам край на блузките без сутиен Flutter Останали са само два "прани чорапа" Laughing Май ще трябва да се замисля за силикон Confused Ама множко парички ще трябва да заделя за тази екстра.Хем да кърмим за добро, хем после да си бленуваме за безвъзвратно загубеното.При вас как е мамчета?

# 1
  • Мнения: 2 099
Ахааах как да е, ребра с пъпки са при мене..........то и преди си нямах цици,ама сега хептен зле..........

# 2
  • София
  • Мнения: 3 878
Цитат на: fifi
newsm12  newsm12  Thinking Мале кво стана с хубавият ми бюст?Няма го и туй то.Абе като се погледна и си викам край на блузките без сутиен Flutter Останали са само два "прани чорапа" Laughing Май ще трябва да се замисля за силикон Confused Ама множко парички ще трябва да заделя за тази екстра.Хем да кърмим за добро, хем после да си бленуваме за безвъзвратно загубеното.При вас как е мамчета?


колко време си кърмила? и аз доста се страхувам от тоя момент...

# 3
  • Мнения: 218
До 10 месеца нали е добре за децата.Да ама бебоците сигурно ги изсмукват Laughing  Laughing  Laughing

# 4
мога да кажа че с лек ужас очаквам мига на истината !!! #Shocked

все още се кърмим и съм като бомба, но....  
 Confused но наистина ли на тези майки, които не са кърмили им се запазва бюста?? малко не ми се вярва... Confused:

# 5
  • Мнения: X
Цитат на: pandora
При мен е обратното, обаче не съм кърмила и един ден /е една седмица се пробвах, ама не го броя/. Дано да си остане така  Praynig


Отговорила съм в Клюкарника, затова само си копвам мнението.

# 6
  • Мнения: 2 258
Simple SmileАз кърмих до третия месец и бюста ми е както преди да забременея.Единствено размерът е малко по-малък,но гърдите ми не са се отпуснали...

# 7
  • Мнения: 3 569
Тия теми ги чета с огромен интерес Simple Smile
"Жени говорят за гърди" - ахт ахт ахт зибен ахт нуль цвай.

# 8
  • София
  • Мнения: 10 291
Цитат на: Future pere
Тия теми ги чета с огромен интерес Simple Smile
"Жени говорят за гърди" - ахт ахт ахт зибен ахт нуль цвай.

Сеирджия  Wink

Аз не мога нищо да кажа, още кърмя....

# 9
  • Мнения: 288
Цитат на: Dani34
....все още се кърмим и съм като бомба, но....  
 Confused но наистина ли на тези майки, които не са кърмили им се запазва бюста?? малко не ми се вярва... Confused:



Не се запазва, поне на мен не. Синът ми въобще не съм го кърмила, а дъщеря ми само 2 месеца.  Бюстът ми е.... грозна гледка.  Sad

# 10
  • Мнения: 246
Чесно казано аз кърмих 2месеца и половина и след това около 2 месеца се цедих, защото моята сладурана отказа да яде от мен. От тогава ми се увеличи бюста. Ходих на мамолог за профилактичен преглед и лекарката ми каза, че след кърменето са ми са се доразвили т.нар. мастни жлези и затова е така. И дори да имам второ пак толкова време ще кърмя.

# 11
  • Мнения: 2 323
според мен не се запазва ако не кърмим, то бомбирането става още с бремеността Laughing

# 12
  • Мнения: 414
Момичета, отпускането на гърдите няма нищо общо с кърменето. И да кърмите и да не кърмите, все едно, гърдите се отпускат от бременността. По време на бременността гърдите нарастват и млечните жлези се развиват, при което се уголемяват и разширяват и кожата. След като родите, големият размер се запазва до известно време (общо взето докато кърмите и "запълвате" разширението с мляко) и после си увисват като печени чушки Simple Smile и нищо не може да се направи срещу това. Просто бременността променя тялото на жената. Не само гърдите, но и таза се разширява. Така че кърмете си колкото можете повече и не се кахърете за глупости. Все пак цяло дете (или повече) сте износили и родили, а това си е цяло геройство, който не ви харесва, да ходи да се снима Simple Smile

# 13
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Преди да родя първия път си страдах, че гърдите ми са малки. Ама по време на бременността такива бомби станаха, а и след това по време на кърменето, че като се върнаха в нормалните си размери бях много щастлива Simple Smile Е сега пак са напращели и се чувствам като дойна крава  Rolling Eyes
Те тук британките са доста надарени и аз с моята скромна А чашка по тинейджърските щандове си търся размера Embarassed

# 14
  • Мнения: 3 146
Не се тръшкайте , а съберете 2 200 евро и проблемът отпада.Толкова струвало и то разни чалгаджийки дето само цици си слагат по цял ден го казват.сигурно е вярно.

Общи условия

Активация на акаунт