VIP стаи в Шейново?

  • 3 514
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 487
Привет , има ли такива в Шейново, какво представляват и какви са цените за тях?

# 1
  • Мнения: 928
Представляват стая с едно легло, хладилник, телевизор, климатик, маса със столове. Уж, беше новичко (това преди две години), но беше вече занемарено. Тук таме щъкат хлебарчици и не мога да забравя миризмата на спарено. Т.е. хигиената там не е на ниво. Тоалетни - 2 на етажа. Ползват се от 5-6 стаи. Много бяха мръсни.
Единствения плюс за мен беше, че майка ми и мъжа ми бяха при мен по цял ден. За друго не се сещам. Ако нещо конкретно те интересува - питай  Hug

# 2
  • Мнения: 1 455
Bejbi ти кога за последно си била във вип стаите? Аз като раждах беше доста чистичко,стаите са много приятни,няма хлебарки,единствено ме дразнеше,че трябва да слагаш стотинки за да гледаш телевизия.Другото е ,че стаите ги резервират от рано и аз много трудно се уредих,понеже не знаех кога ще родя Wink Повечето там са секцио и си знаят датите.

# 3
  • Мнения: 928
Декември 2004. Супер е, ако се е променило положението. Лично аз бях разочарована. В реанимацията беше сто пъти по-чисто  Peace

# 4
  • Мнения: 1 455
Декември 2004. Супер е, ако се е променило положението. Лично аз бях разочарована. В реанимацията беше сто пъти по-чисто  Peace
   Учудвам се,аз раждах юни 2004 и февруари 2006 и двата пъти беше много приятно и чисто.За хлебарките ме успокояваше една акушерка,че са пръскали скоро защото имам нещо като фобия от тях,но наистина не съм виждала.Между другото тази година и храната беше вкусна,за първи път ям нещо в болница. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 941
Родих преди месец и бях във ВИп - чисто е и спокойно. Банята е добра, а на тоалетната аз лично не съм сядала без да си постеля. Хлебарки нямаше. Цени - 40 лв на нощувка.

# 6
  • Мнения: 1 734
ВИП стаи без тоалетна и баня за мен не са никакъв вип, то най-важното го няма Naughty

# 7
  • Мнения: 9 990
Не съм съвсем по темата, ама да питам нещо подобно.При взимане на стволови клетки-отделна зала за раждане ли се наема или? newsm78 Embarassed

# 8
  • София
  • Мнения: 1 941
Представляват стая с едно легло, хладилник, телевизор, климатик, маса със столове. Уж, беше новичко (това преди две години), но беше вече занемарено. Тук таме щъкат хлебарчици и не мога да забравя миризмата на спарено. Т.е. хигиената там не е на ниво. Тоалетни - 2 на етажа. Ползват се от 5-6 стаи. Много бяха мръсни.
Единствения плюс за мен беше, че майка ми и мъжа ми бяха при мен по цял ден. За друго не се сещам. Ако нещо конкретно те интересува - питай  Hug

Как така, аз бях във ВИП с баня, много чисто и приветливо newsm78

# 9
  • Мнения: 928
Angela, така беше при мен Hug  . Когато аз раждах, първо нямаше свободен VIP, но нямаше място и в отделението. Имаше страшно много бебета и родилки  Grinning   
После се освободи VIP и аз се настаних. Може другите стаи да имат баня и тоалетна, но моята, нямаше. Виждах и други майки, които посещаваха тоалетната на етажа, значи не съм била единствената в стая без тоалетна.
Бях секцио и няма да описвам какво ми струваше да отида до тоалетна и да клеча над седалката, заради мръсотия  Crazy Даже се оплаках на сестрата, която веднага прати чистачка. Чистачката беше плиснала една кофа вода. Явно или не им плащат, или нямат препарати, или яко ги мързи да чистят. Представата ми за чистота не е това, което видях там  Peace
Наистина ще се радвам да чуя, че вече не е така Heart Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 1 941
Angela, така беше при мен Hug  . Когато аз раждах, първо нямаше свободен VIP, но нямаше място и в отделението. Имаше страшно много бебета и родилки  Grinning   
После се освободи VIP и аз се настаних. Може другите стаи да имат баня и тоалетна, но моята, нямаше. Виждах и други майки, които посещаваха тоалетната на етажа, значи не съм била единствената в стая без тоалетна.
Бях секцио и няма да описвам какво ми струваше да отида до тоалетна и да клеча над седалката, заради мръсотия  Crazy Даже се оплаках на сестрата, която веднага прати чистачка. Чистачката беше плиснала една кофа вода. Явно или не им плащат, или нямат препарати, или яко ги мързи да чистят. Представата ми за чистота не е това, което видях там  Peace
Наистина ще се радвам да чуя, че вече не е така Heart Eyes
Hug  bouquet

# 11
  • Мнения: 17
Родих преди месец и половина и бях във ВИП - не е луксозно, но е чисто. Наистина тоалетните са 2 и са в края на коридора (там е и банята). Удобството е, че могат да те посещават по всяко време включително и през нощта, а също така и в часовете за хранене на бебетата. Аз стоях 1 седмица и за мен беше добре че съм сама в стая понеже бебето ми беше в кувьоз и така не се разстройвах, когато даваха бебетата на другите майки. Освен това не спях добре и можех да гледам tv или да чета без да се съобразявам с никого. Хлебарки не срещнах.

# 12
  • Мнения: 750
Aз ходих преди месец да ги видя... newsm78Ами за мен това не са VIP стаи!По скоро са ужасни ooooh!за VIP!40 лв. на ден,две стаи ползват една и съща баня+WC,които са в едно помещение!За нищо на света няма да остана там където хигиенните условия не са добри!Неискам  бебето ми да си тръгне от там със стафилококова инфекция!А имах желание да родя там  тъй като за докторите само хубави неща се говорят!Затова избрах VITA-там вси4ко е на ниво!

# 13
  • Мнения: 157
март 2005. не е луксозно, но е чисто. вявно, че банята и тоалетната е една на две стаи и то далеч от тях, но пък възможнастта да имаш близък до теб 24 часа смятам че компенсира този "недостатък"

# 14
  • Мнения: 5 647
Aз ходих преди месец да ги видя... newsm78Ами за мен това не са VIP стаи!По скоро са ужасни ooooh!за VIP!40 лв. на ден,две стаи ползват една и съща баня+WC,които са в едно помещение!За нищо на света няма да остана там където хигиенните условия не са добри!Неискам  бебето ми да си тръгне от там със стафилококова инфекция!А имах желание да родя там  тъй като за докторите само хубави неща се говорят!Затова избрах VITA-там вси4ко е на ниво!

Е, чак пък ужасни. Малко пресилено от твоя страна.

Общи условия

Активация на акаунт