Бременна ли съм?

  • 2 091
  • 48
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 20
Момичета моля ви много съм притеснена  Cry четох различни коментари по този въпрос ,но на мен все още ми е рано да разбера наистина дали има бебче!Нека първо ви обясня какво стана!Значи на 24.10 ми дойде и както никога ми продължи само четири дена,предния месец имах съмнения за бременност,но явно нямаше!На 31.10 възможно ли е да съм забременяла,аз мисля че е рано,защото това е 8-мия ден от началото на цикълът ми,а овулацията е около 14-тия ден!В момента ми е много чувствително,лесно се разтройвам и много ме болят гърдите,днещният ден е 10.11!Благодаря ви предварително!Неискам да правя тест защото съм правила и са ми излизали 3 теста  EFP EFP EFP,а после нищо,цикълът си ми дойде!

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Едва ли някоя от нас е пророк за да каже дали си бременна.При всеки овулацията е през различен период.Вземи си най-добре тест, или отиди на лекар.
 Пожелавам ти теста да ти покаже две чертички, успех! Hug Heart Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 39 747
Аз например забременях 2 дена след края на цикъла. При всяка жена овулацията е различна. Изчакай мъничко, направи нов тест, отиди на гинеколог.

# 3
  • Мнения: 1 878
Това дали си правиш тест или не определено не повлиява бременеенето  Mr. Green е действа ти на психиката, но пък това си е най-бързия начин да си дадеш сама отговор на въпроса и дано всичко е така както си го пожелаваш  Hug

# 4
  • Мнения: 1 467
Казват, че добрите тестове познават бременност един ден след закъсняването на цикъла...на мен ми се струва много рано още...

# 5
  • Мнения: 50
аз мисля че това дали си бременна може да потвърди само доки...........
относно уволацията-тя настъпва около 14 ден само ако цикала ти е редовен (приемрно 28-29 дневна продължителност всеки месец..........}
затова ,че има вероятност и да си забременяла 2 дена след като ти е свършил цикъла...
успех
дано да стане това което желаеш Peace

# 6
  • Мнения: 1 671
Най-добре да питаш лекаря си  Wink .
Аз забременях около 10 ден на цикъла си.

# 7
  • Мнения: 6 461
Най-добре консултация при гинеколога си,само той може да ти каже.... Wink

# 8
  • Мнения: 8 917
Най-добре консултация при гинеколога си,само той може да ти каже.... Wink

Така е. И дано стане това, което искаш Hug

# 9
  • Мнения: 3 500
Най-добре да отидеш на гинеколог и да споделиш всичко това с него.

# 10
  • Мнения: 683
Аз например забременях 2 дена след края на цикъла. При всяка жена овулацията е различна. Изчакай мъничко, направи нов тест, отиди на гинеколог.
Peace

# 11
  • Мнения: 5 362
Най-добре консултация при гинеколога си,само той може да ти каже.... Wink
Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 230
Най-добре консултация при гинеколога си,само той може да ти каже.... Wink
Peace
и дано носиш малко юлско 2007 човече! Стискам палци.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 20
Благодаря ви момичета,много се надявам да има бебче,защото много искам!!!!!!Ще си направя тест и ще ви пиша какво е станало!Стискайте палци! Praynig

# 14
  • някъде
  • Мнения: 4 955
стискам палци  Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт