Божке къде ми изчезна бюста? :)))

  • 4 060
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 218
newsm12  newsm12  Thinking Мале кво стана с хубавият ми бюст?Няма го и туй то.Абе като се погледна и си викам край на блузките без сутиен Flutter Останали са само два "прани чорапа" Laughing Май ще трябва да се замисля за силикон Confused Ама множко парички ще трябва да заделя за тази екстра.Хем да кърмим за добро, хем после да си бленуваме за безвъзвратно загубеното.При вас как е мамчета?

# 1
  • Мнения: X
При мен е обратното, обаче не съм кърмила и един ден /е една седмица се пробвах, ама не го броя/. Дано да си остане така Praynig

# 2
  • Мнения: 1 895
Цитат на: fifi
newsm12  newsm12  Thinking Мале кво стана с хубавият ми бюст?Няма го и туй то.Абе като се погледна и си викам край на блузките без сутиен Flutter Останали са само два "прани чорапа" Laughing Май ще трябва да се замисля за силикон Confused Ама множко парички ще трябва да заделя за тази екстра.Хем да кърмим за добро, хем после да си бленуваме за безвъзвратно загубеното.При вас как е мамчета?


Аз и преди си нямах! Все се надявах покрай бременността да завъдя някакви форми,но уви Laughing Единственото успокоително е,че след като не ми пораснаха цици съответно нямаше и какво да губя след като спрях да кърмя Wink  Twisted Evil Та по тая линия не претърпях никакви промени Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 2 100
Цитат на: fifi
newsm12  newsm12  Thinking Мале кво стана с хубавият ми бюст?Няма го и туй то.Абе като се погледна и си викам край на блузките без сутиен Flutter Останали са само два "прани чорапа" Laughing Май ще трябва да се замисля за силикон Confused Ама множко парички ще трябва да заделя за тази екстра.Хем да кърмим за добро, хем после да си бленуваме за безвъзвратно загубеното.При вас как е мамчета?



сигурно е на лаф с моя някъде! Ама лошоте е, че кат се загуби връщане няма!
Сега като съм пак бременна се завърна, ама като родя май ще изчезне безвъзвратно !
 #Silly

# 4
  • София
  • Мнения: 39 718
аз май бях отговорила, ама ...
та и аз съм така ... както казва fifi "прани чорапи" ... и няма излгед да се оправя, но пък мъж ми ги харесвал Wink

# 5
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
При мен положението не е толкова трагично, но аз и преди не можех да си позволя да ходя без сутиен. Всъщност след като спрях да кърмя известно време гледката наистина беше ужасна, после се пооправи  Wink . Ако скоро си спряла да кърмиш, има шанс до месец да ти се постегне бюста.

# 6
  • Мнения: 211
Ох, и аз съм така.Преди да имам дете имах малък бюст, но стегнат и от цялото си тяло най-много него харесвах.Позволявах си лукса да ходя без сутиен,но......след като кърмих дъщеря си 1г и 1 м гърдите ми не стига, че станаха безчувствени, но провиснаха и станаха на стрии.Много ме е яд, но така ще си и останат.А за силикон-няма пари.

# 7
  • Мнения: 218
Цитат на: Dory_27
Ох, и аз съм така.Преди да имам дете имах малък бюст, но стегнат и от цялото си тяло най-много него харесвах.Позволявах си лукса да ходя без сутиен,но......след като кърмих дъщеря си 1г и 1 м гърдите ми не стига, че станаха безчувствени, но провиснаха и станаха на стрии.Много ме е яд, но така ще си и останат.А за силикон-няма пари.


Много гадно ни е наказала природата.Първо готини да привличаме окото Wink после да си останем със спомените.Ех млади и хубави години. Sad  Grinning

# 8
  • Мнения: 211
Гадно наистина,но така ще си останем...понякога с носталгия си припомням за миналите години...имах време за всичко, но сега покрай малката почти нищо от по-ранните удоволствия не ми е останало.

# 9
  • Мнения: 4 473
Преди да забременея носех сутиен "С"чашка
по време на бременността и 8-месечно кърмене - "D"чашка
сега - "В"чашка
 newsm45  newsm45  newsm45

# 10
  • Мнения: 218
Цитат на: Dory_27
Гадно наистина,но така ще си останем...понякога с носталгия си припомням за миналите години...имах време за всичко, но сега покрай малката почти нищо от по-ранните удоволствия не ми е останало.


ММММММДА и аз така.Кво не бих дала за един ден само за мен.Ама само за мен.

# 11
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: strelche
Преди да забременея носех сутиен "С"чашка
по време на бременността и 8-месечно кърмене - "D"чашка
сега - "В"чашка
 newsm45  newsm45  newsm45

Стрелче, аз съм по-зле, преди за забременея "С", през бременността и докато кърмех "D", а сега съм между "С" и "D" и едвам си намирам сутиени, в по-големите ми стърчи празно пространство, в по-малките бюста ми изкача, гадноооо...

# 12
  • Мнения: 4 473
Цитат на: PetiaK
Цитат на: strelche
Преди да забременея носех сутиен "С"чашка
по време на бременността и 8-месечно кърмене - "D"чашка
сега - "В"чашка
 newsm45  newsm45  newsm45

Стрелче, аз съм по-зле, преди за забременея "С", през бременността и докато кърмех "D", а сега съм между "С" и "D" и едвам си намирам сутиени, в по-големите ми стърчи празно пространство, в по-малките бюста ми изкача, гадноооо...

Итвойта не е лесна,ама при мен е само обвивка без пълнеж! Cry  Cry Искам си моя бюст! #Cussing out

# 13
  • Мнения: 1 320
познавам много добър пластичен хирург. ако решите, че ви трябва-свиркайте  Grinning

# 14
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: Момиче
познавам много добър пластичен хирург. ако решите, че ви трябва-свиркайте  Grinning

Laughing , живот, здраве и добри финанси, искам още едно бебче и тогава ще се замисля  Wink

Общи условия

Активация на акаунт