сурогатна майка

  • 5 785
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте, искам да попитам някой може ли да ми каже нещо по отношение на сурогатните майки. Предварително благодаря!

# 1
# 2
# 3
Мили момичета, колкото и глупаво да звучи, трябва да намеря сурогатна майка, която би желала и може да износи мой ембрион. Ако някой иска и може да ми помогне (без присмех и упреци) нека ми пиши на адрес help1111@abv.bg А  ако има  представа и каде е възможно да го направя нека ми даде насоки. Благодаря предварително Confused Cry

# 4
  • Мнения: 7 718
Законът не го позволя, Сия. Ще бъде нейно дете и ти дори не можеш да го осиновиш.

# 5
  • Мнения: 5
Преди 2 години ми бе остранена матката и сега единственната възможност да си имаме дете с мъжа ми е да намерим сурогатна майка, която да ни износи детето, естественно срещу много добро възнаграждение. МНОГО МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ НИ! mami.78@abv.bg 0887070126

ключови думи: бебе, бременност, сурогатна бременност, ин-витро, зачеване, зачатие,

# 6
  • Мнения: 313
имам чувство, че в някой страни е позволено...гледала съм документални филми за такива случаи. по принцип такъв човек може да е сестра ти /ако имаш / или майка ти, ако е достатъчно млада.
мисля, че в клиниките няма да се съгласят с твоите условия..аз лично говорих по повод донорски яйцеклетки..даряват се само анонимно..в този ред на мислене искам да кажа, че ако се споразумееш с някого да забременее, не може да иде в клиниката и да иска точно твоите яйцеклетки
в гърция как е закона - много хора правят там инвитро

# 7
  • Мнения: 2 584
Преди 2 години ми бе остранена матката и сега единственната възможност да си имаме дете с мъжа ми е да намерим сурогатна майка, която да ни износи детето, естественно срещу много добро възнаграждение. МНОГО МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ НИ! mami.78@abv.bg 0887070126

ключови думи: бебе, бременност, сурогатна бременност, ин-витро, зачеване, зачатие,


доколкото съм запозната в България е незаконно, в щатите имат закон за сурогатните майки но тук не, няма как да стане

Общи условия

Активация на акаунт