Може ли да се чувствам така от кръвното?

  • 989
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
От  3 дни се чувствам отпаднала и уморена абе направо краката не ме държат .Вчера се сетих да си измеря кръвното беше 140/80 днес пак така дали се чувствам така от него или по скоро от депресията или паническото разстроиство което ми каза лекар че имам като ми стане така изпадам в ужасна паника и страх.

# 1
  • Мнения: 1 883
Кръвното ти е в нормални граници  Peace

# 2
  • Мнения: 138
Нормално ама аз се обадих на личният лекар и тя каза че можело защото съм свикнала с 120/80 и ми каза да изпия половин тритеис 5.Сега го меря вече е 120/80 по добре съм ама маи се чувствам от другите неща така и направо не знам кои път да хвана вече

# 3
  • Мнения: 6 461
Хайде почини си малко  и дано ти светне. Peace
Оправяй се бързо.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 744
Аз лично не се чувствам отпаднала когато вдигна кръчното. По-скоро все едно нямам нищо на раменете си, ушите ми заглъхват и т.н. Баба ми преди казваше "главата ми е като кутел".

# 5
  • Мнения: 138
Ходих на една баба да ми бае.Каза че съм урочасана вярвате или не но докато се прибера се бях оправила и днес нищо ми няма.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 744
Мале аз какво "кръчно" съм написала Simple Smile Явно кръшно, кръчно дигам кръвно.
А в урочасване не вярвам. Вярвам повече на темпа на работния си ден, на малкото повичка, и на нервите, които прахосвам за щяло и нещяло.
За старите баби всичко е уроки бтв.

Общи условия

Активация на акаунт