Откъде в София хубави детски тапети?

  • 20 908
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 256
Искам да правя детска стая на сина ми и трябва бързичко да разгледам подходящи предложения. Предпочитам тапетите да са в ярки цветове, с детски мотиви. В краен случай, ако не си намеря тапети ще сложа само цветен фриз. Помагайте! Praynig

# 1
  • Мнения: 1 212
Варианти има много, имаш ли предпочитания за квартал където да е магазина....?
Аз бих ти препоръчала Домко ,като начало...

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Раш  Peace

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 847
newsm10
Тапетите са супер. Има ги в магазин на ул. Славянска 7. Там ще ти предложат и каталог. Хубавото е, че към тапетите има и пердета в същите мотиви.
Ето тук може да ги разгледаш:
http://www.rasch.de

# 4
  • Мнения: 1 449
И може да се ушият покривала за леглата! Така и направих в стаята на момчетата- Раш - 2 вида тапет + фриз и шалтета с два от мотивите на тапета.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
За Домко и Раш вече са ти писали....Аз доста търсих, когато правихме стаята.Най-накрая купих от един магазин на "Мадрид"/почти накрая, от дясно ако вървиш към Подуяне/. Имат доста модели и съм много доволна. Цените бяха дори маклко по-ниски от Бриколаж, а изборът беше по-голям. Освен това имат и каталози. Довечера ще снимам ако искаш, че сега съм на работа... Wink

# 6
  • Мнения: 256
Бих се радвала да видя и снимката на Жана. Мерси на другите мами - сайта на Раш много ми хареса. Хубаво е, че можеш да вземеш всичко от едно място. Иначе купиш тапети, а после търсиш да напаснеш пердета и др. аксесоари към тях.  ooooh!
Мислех да ида и в Комо, близо до  кино Арена в Младост. Някой знае ли дали си заслужава или само ще изгубя време? newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 797
 В Домко. А Раш гледах в м-н Практикер.

# 8
  • Мнения: 2 242
най-големи красоти съм виждала в Домко http://www.domko.com/index_bg.php
има и комбинации с пердета и фризчета (малките ленти)

# 9
  • София
  • Мнения: 861
Мислех да ида и в Комо, близо до  кино Арена в Младост. Някой знае ли дали си заслужава или само ще изгубя време? newsm78
Миналата седмица бях в Комо, нищо не харесах. Цените са им доста по-високи от другите магазини и стоката ми изглежда залежала. А и невидях да предлагат тапети.
В неделя си купихме тапети от Домко, но за спалнята. Има голямо разнообразие и на детски.

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И в Бриколажа виж

# 11
  • София
  • Мнения: 4 019
Това , което предлагат в Домко може да разгледаш тук http://www.as-creation.de/pages/en/

# 12
Трябват ми наистина хубави детски тапети за стая на момиченце,обиколих цяла София и няма никъде.Бях купувала от Раш,но за съжалиение този магазин вече го няма наа ул.Славянска,някой може ли да ме посъветва нещо?

# 13
  • Мнения: 200
 Hug Здравейте, има едно магазинче на "Матрид" и "Черковна" малко след онзи скъпарски магазин .... май с "италиански" стоки... посока център... от лявата страна. Аз си харесах едни светещи тапети със звездички - за сина ми...  Peace има голям избор... има и фототапети за врата... Mr. Green Е аз наистина не съм ходила по кой знае колко магазини Embarassed но в "Домко" съм ходила и наистина ми харесаха доста неща  newsm78 или аз нещо не съм в час...

# 14
  • Мнения: 8 917
Бриколаж Peace

Общи условия

Активация на акаунт