Мнението ви тази количка за кукли....

  • 2 730
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 498
Мами, пак ви тормозя за мнение....
За сега съм се спряла на тази количка за кукли
http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=1232&id=9711

Някоя от вас купувала ли е същата за своята принцеса? А доволни ли сте?

Ще съм ви благодарна, ако споделите какви кукленски колички имат вашите съкровища и съответно заслужават ли си паричките?

# 1
  • Мнения: 8 505
Не бих дала 70лв за количка за кукли,не бих могла и да си го позволя.Количката на дъщеря ми е съвсем обикновена,но много здрава.10лв беше ако не се лъжа.Ето я:http://images12.snimka.bg/001515350.jpg

# 2
  • Мнения: 103
Ami nie imaxme 1 straxotna na Grand Soleil ama ni se s4upi i nie triabva da si kupuvame nova . Specialno tazi koli4ka mi se struva malka , v Marsel toys ima koli4ki za 60 lv. s zimen kos ,4anta ima 3kolki ima i s 4kolela   bouquet

# 3
  • Мнения: 17 401
Харесва ми, но не бих дала толкова пари.

# 4
  • Мнения: 4 187
Количката изглежда много добре, стабилна, здрава , с подходяща за възрастта височина. Ако много ти харесва, вземи я , ако не, може да намериш доста алтернативи. На горе долу същата цена аз купих ето ТАЗИ

# 5
Понеже имам две дъщери и съм купувала много колички мисля че това което си избрала не струва 60лв - имали сме подобна и беше много калпава гумите не и се въртят като хората защото са пластмасови. Иначе сега имаме и триколката като на снимката на star която според мен е по-добър избор въпреки че нашта вече почна да здава багажа.
 

# 6
  • Мнения: 2 498
Благодаря ви много за отговорите!!!   bouquet

# 7
  • Мнения: 3 886
Количката изглежда много добре, стабилна, здрава , с подходяща за възрастта височина. Ако много ти харесва, вземи я , ако не, може да намериш доста алтернативи. На горе долу същата цена аз купих ето ТАЗИ


тези са супераз мисля да взема на моита такава бих дала за нея толкова пари но за другата неееееее  bouquet

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
70 лв ли струва... Не е истина просто. На всичкото отгоре е пластмасова Shocked
Количка на дъщеря ми подариха за първия й РД. Оцеля 6 месеца, но през това време беше експлоатирана много грубо от цяла тайфа едногодишни зверчета  Mr. Green
Онзи ден купих втора количка- за пет кинта!!! 70 посмъртно няма да дам  Stop В крайна сметка еднаква работа вършат  Peace

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
70 лв...?!  Shocked Толкоз струва лятна количка за истинско бебе  Laughing

Имал - дал е отговорът.  Sunglasses

аз имах една съвсем обикновена за 10-12лв. от СофияПресс и до ден днешен е здрава (от'98г. е). Малко се поразкъса плата, но как няма, като моите се возят един, другиму в нея.  Shocked

# 10
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
http://images12.snimka.bg/001540045.jpg  в новия каталог на Метро има много хубава количка!

# 11
  • Мнения: 3 886
http://images12.snimka.bg/001540045.jpg  в новия каталог на Метро има много хубава количка!



В МАРСЕЛ е маи  малко по евтинка иначе тояно на този модел съм хвърлила окото.Само дето е сива

# 12
  • Мнения: 1 640
Не заслужава  цената си.Аз мн. харесах модела в Метро!Но вече имаме количка с гумени колела от 1 година насам-китайска за 16,50 лв..Здрава е засега!

# 13
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Количката изглежда много добре, стабилна, здрава , с подходяща за възрастта височина. Ако много ти харесва, вземи я , ако не, може да намериш доста алтернативи. На горе долу същата цена аз купих ето ТАЗИ


тези са супераз мисля да взема на моита такава бих дала за нея толкова пари но за другата неееееее  bouquet


Само аз ли не мога да отворя линка? newsm78 Sad

# 14
  • в стаята
  • Мнения: 469
Не съм виждала по-хубава количка, но 70лв. незнам дали бих дала newsm78


Количката изглежда много добре, стабилна, здрава , с подходяща за възрастта височина. Ако много ти харесва, вземи я , ако не, може да намериш доста алтернативи. На горе долу същата цена аз купих ето ТАЗИ


тези са супераз мисля да взема на моита такава бих дала за нея толкова пари но за другата неееееее  bouquet


Само аз ли не мога да отворя линка? newsm78 Sad

И аз не мога да я отворя Sad

Общи условия

Активация на акаунт