Отново за Рийдърс Дайджест?

  • 1 242
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 575
Четох, четох и пак не разбрах. Кои получиха 3-то /5-то, последното/ писмо?
Че на мен ми пратих и офертата е за книга да се самолекувам Crazy. А четох, че на други са пратили други книги Thinking.
Моля, пишете кой и с каква книга е офертиран, плс.

# 1
  • Мнения: 288
`  Охо...Трето писмо, пето писмо? А защо на мен не ми пращат smile3516? Преди година и половина ми писаха, че са ме изтеглили от незнамколкоси граждани и аз прилежно им върнах пликчетата със заявка за енциклопедията и участие в лотария за някаква кола. След 1 година получих колетче с химикалче и бележниче , обяснение, че енциклопедията не била напечатана още , и обещание да не ме забравят.Да чакам продължение, демек! Повече не ги чух, не ги видях.....та до днес.
    Химикалчето не пишеше Cry   Joy

# 2
  • София
  • Мнения: 4 575
Аз пък нямам химикали и бележници.
Не съм си поръчала Енциклопедията/но вече е отпечатана/, ама четох, че на някои са предложили самоучители по Английски, а пък на мен Самолечение / hahahaс лук,чесън и зарзавати/ Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Ами да си призная чесно не ги броя писмата, но ме офертираха първо за Енциклопедията и след това за Английския. Закупих си и двата продукта и съм много доволна само дето Английския не съм го почнала още, че малко свободното време ми е кът покрай малкия.
Иначе на пръв поглед учебника е страхотен с невероятно качество.
Оферта за книга за самолечение не съм получавала  Shocked

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 942
първо получихме оферта за енциклопедията, поръчахме и получихме заедно с тефтерче, химикалка (пише Simple Smile) и магнитчета (доста грознички и оръфани). Сега ни предлагат самолечение, няма да поръчваме и си чакаме колата Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 043
И ние получихме офертата за самолечение,а предишния път-енциклопедия,но не си я поръчахме.Ей и аз искам колата newsm62

# 6
  • Мнения: 1 320
Аз пък им връщам пликчетата без да поръчвам ... чакам си колата .
Последно беше офертата за "зеленчуковото лечение".

# 7
  • Мнения: 1 449
Аз пък им връщам пликчетата без да поръчвам ... чакам си колата .
Последно беше офертата за "зеленчуковото лечение".

И при нас! Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Последно писмо : предлагат да си готвим с Марта Вачкова. Не поръчахме, чакаме си парите всеки месец по 5 бона...и колата  smile3508

# 9
  • София
  • Мнения: 4 575
И при нас дойде това с готвенето, ама нещо не могат да ме прилъжат с рецептите, по които готви Марта Вачкова.  Mr. Green
А пък за някои имало курс по Английски, 1-ва и 2-ра част, при мен защо ли няма нищо смислено newsm78.

# 10
  • Мнения: 1 022
И аз получих оферта с книгата за готвенето. Поръчах си я. Иначе до сега офертите са били - Енциклопедията, английския, природолечението и някакви музикални дискове и сега последно да готвим с марта. Аз чакам лотарията вече на 18 декември. Избрана съм за финалния кръг, то бяха чудесии, то бяха талони, то чудо беше, да видим накрая кво ще излезе.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 575
Уф, ми то явно всички сме на финала и чакаме 18-ти. Чак са ми писали, че ми удвояват шанса, ще участвам не с 6, а с 12  стикера/талона. Crazy

# 12
  • Мнения: 6 164
Уф, ми то явно всички сме на финала и чакаме 18-ти. Чак са ми писали, че ми удвояват шанса, ще участвам не с 6, а с 12  стикера/талона. Crazy

Също! И аз пратих последното с неговата визитка за 12-те шанса. Най-после свърши, че ми писна да лепя марки, пликове, стикери и талони като в час по Трудово.
Поръчала съм си само първата енциклопедия с Открийте Чудесата на Света, защото ми беше интересно. Природолечения разни или последното беше Готварска книга - не ми трябват!

# 13
  • Мнения: 1 091
[Поръчала съм си само първата енциклопедия с Открийте Чудесата на Света, защото ми беше интересно. Природолечения разни или последното беше Готварска книга - не ми трябват![/color]
Обаче доста отдавна нищо не са ми пращали newsm78 Thinking. Направо ги бях забравила!Ама иначе уж съм одобрена за финалния кръг. А как ще разберем печелим ли нещо, ще ни уведомяват ли ако на халост сме си лепили лепенки и стикерчета?!

# 14
  • Мнения: 3 091
Уф, ми то явно всички сме на финала и чакаме 18-ти. Чак са ми писали, че ми удвояват шанса, ще участвам не с 6, а с 12  стикера/талона. Crazy

Също! И аз пратих последното с неговата визитка за 12-те шанса. Най-после свърши, че ми писна да лепя марки, пликове, стикери и талони като в час по Трудово.
Поръчала съм си само първата енциклопедия с Открийте Чудесата на Света, защото ми беше интересно. Природолечения разни или последното беше Готварска книга - не ми трябват!

и аз така

Общи условия

Активация на акаунт