Добър гинеколог в София за преглед след направен аборт

  • 1 105
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,

Преди 10 дена направих спонтанен аборт в 9 г.с. Иска ми се след кюртажа да отида на профилактичен преглед при някой добър гинеколог, който да ме следи и след това. Много Ви благодаря за споделените мнения. Praynig

# 1
  • Мнения: 5 401
Дафни, мила, много съжалявам за това, което ти се е случило!!!  Sad Надявам се бързо да се възстановиш психически и физически!!

За добър АГ, мога да ти препоръчам моят, при когото ходя от години. Той ме изражда. Казва се Христо Станков, в Шейново. Можеш да го намериш в 13 к-т, понеделник следобяд и сряда сутрин.
Мисля че в тази тема ще прочетеш страшно много имена на лекари, та чак ще се замаеш. Можеш да потърсиш и в белия списък.

Успех! Надявам се съвсем скоро да си бременна и да си имаш прекрасно бебче!   bouquet

# 2
  • Мнения: 3 499
Потърси в белия списък.Аз преди да родя Мони имам един спонтанен аборт и благодарение на д-р Иванов /Св-.София и Св.Петка/ избегнах кюртажа.Той положи много грижи.По-късно, когато забременях с Мони - той предприе мерки, за да не се повтори случая.Той следи бременността ми, той водеше раждането.Имам му доверие, при него ходя от години и ако никога не ме разочарова ще продължавам да ходя.С мъжа ми станаха приятели.

Общи условия

Активация на акаунт