почернели зъбки

  • 919
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 922
Здравейте мами,
моят сладур е на 1 г и 7м.Забелязах леки черни точици по зъбките му-било нарушен емайл
и лекарката му изписа флуор ,но да го давам след като стане на 3г.Аз съм много притеснена-моля  ако сте имали подобен проблем споделете

# 1
  • София
  • Мнения: 13 200
Здравейте мами,
моят сладур е на 1 г и 7м.Забелязах леки черни точици по зъбките му-било нарушен емайл
и лекарката му изписа флуор ,но да го давам след като стане на 3г.Аз съм много притеснена-моля  ако сте имали подобен проблем споделете

Какъв е смисъла да се дава след 3 г. чак???? Особено пък при такива симпторми аз бих започанал да давам веднага! на моето дете съм давала като навърши 1 г. Малко давах, щото съм несериозна, но и тя не е имала проблеми. Сега на 3 г. й давам колкото трябва... Щом при вас вече има нарушаване на емайла не виждам смисъл да чакаш...

# 2
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Консултирай се с още един стоматолог

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Иди при детски стоматолог да го видят и да си изкажат адекватно по въпроса. Ако е нарушен емайл си има специални лакове, ако е кариес на ранното детство няма какво да чакате до 3 години може да започнат да се рушат зъбките.

# 4
  • Мнения: 380
Здравей. Аз също съм на мнение да не чакаш ако е възможно потърси мнение и на друг детски стоматолог.  Моят син също беше с почернели млечни зъбки и аз все отлагах посещението при стоматолог докато се развалиха тотално.Преди един месец ходихме в София хем да вадим млечни зъбки хем да ги лекуваме и то вече постоянни.Така че не се чуди много поне това е мойто мнение.  newsm53

# 5
  • Мнения: 6 461
Иди при детски стоматолог да го видят и да си изкажат адекватно по въпроса. Ако е нарушен емайл си има специални лакове, ако е кариес на ранното детство няма какво да чакате до 3 години може да започнат да се рушат зъбките.
Peace
Така мисля и аз.

# 6
  • Мнения: 1 922
Благодаря ви за мненията.Ние сме от Варна.Можете ли да ми препоръчате от личен опит добър детски стоматолог

# 7
  • Мнения: 380
Аз ога да ти препоръчам например Юниордент в София. Просто съм очарована от отношението към пациентите .Ние сме със здравословен проблем имаме и експертно решение от ТЕЛК и ползвахме доста голямо намаление. Правиха ни всичко с пълна анастезия / ние така искахме / просто много неща му се правиха накуп /четири зъбчета извадихме, четири от постоянните правихме , едно счупено изграждахме/ и всичко това ни струваше като цена 26,00лв. като в тях 19,00лв, ни бе изграждането на зъбчето.Сега  дори сме на мнение и на контролни прегледи там да ходим. Предполагам че има и други добри детски стоматолози  в София .

# 8
  • Мнения: 1 404
Благодаря ви за мненията.Ние сме от Варна.Можете ли да ми препоръчате от личен опит добър детски стоматолог
http://www.zabolekar.info/

# 9
  • Мнения: 751
Във Варна съм чувала добри отзиви за д-р Даковска,има кабинет някаде до Римски терми,а за почернелите зъбки няма оправия докато не паднат и не изникнат новите,поне при нас беше така.

# 10
  • Мнения: 1 922
Благодаря tanito.А вие приемахте ли флуор на капки

# 11
  • Мнения: 1 877
Флуор на капки приемаме още от 4 -5 месец.Вече сме на 3 г. и нямаме проблеми със зъбите

Общи условия

Активация на акаунт