лепенки за уши????

  • 2 558
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 516
Здравейте,
4ували ли сте за такова"4удо"?
Ако"да",каде могат да се намерят?
И изобщо,имат ли ефект в/у малки бебета?

# 1
  • Мнения: 8 769
Не съм чувала за специални такива. Лепях ушите на дъщеря ми с лейкопласт-копринен, ох, антибактериален или както там се казваше. Не се обриваш от него... Embarassed  Embarassed Сменях го на няколко дни. Поодрязвах и по малко косичка, ама няма как. Не знам дали от това, или от друго, но сега е с хубави уши. А държа да подчертая, че фамилната обремененост откъм свеки е ЖЕСТОКА! Imp Сега се моля за следващото да не е взело гена..... Praynig  Praynig  Praynig  Praynig   154uu

# 2
  • Мнения: 834
Аз се побърках да търся такива лепенки, но навсякъде ми казваха че такива няма, решила съм да пробвам с по-фини! Twisted Evil

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
специални лепенски за уши не съм чула или видяла да има.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Аз като марсианец да попитам-защо трябва да се лепят ушите?

# 5
  • Хасково
  • Мнения: 992
Доста отдавна във форумите имаше такова обсъждане и някои майки казаха, че има такива лепенки на Чико.
Не знам дали въобще ги има обаче на българския пазар, но можеш да попиташ в представителството им.
Ако намеря темата ще ти пратя линк.

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: NadiaNGX
Доста отдавна във форумите имаше такова обсъждане и някои майки казаха, че има такива лепенки на Чико.
Не знам дали въобще ги има обаче на българския пазар, но можеш да попиташ в представителството им.
Ако намеря темата ще ти пратя линк.


да, лепенски на Chicco има, специални, за пъп обаче,ползвали сме ги, а  за уши не съм виждала, може и да има.

# 7
  • Мнения: 6 243
Не вършете глупости. Чико и лепенки за нос може да измислят, ама все тая. Формата на ушите идва от гена и никакви лепенки не могат да помогнат. Имам един клепоухник вкъщи, водила съм го по лекари, така че знам какво говоря.

Ако е речено да му стърчат ушите на детето, ще си стърчат. Ако проблемът с визията е сериозен - корекцията се прави хирургически, но след определена възраст.

# 8
  • Мнения: 4 965
Гледах по Риалити козметична операция на уши. Жената казваше, че като малка майка й ги лепяла, ама пак стърчали и докторът обясни, че стърчат заради повечето хрушял или кожа, което се оправя само с рязане - другото зависи от гена. Между другото, не препоръчвам пластика - баща ми си "прибра" ушите преди години, но що болки изтърпя... сума време го беше страх да заспи, за да не скъса шевовете (и на него са му били лепени).

# 9
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Е баща ти хубаво се е наредил, на стари години с пластични операции!!! Не ми се сърди, ама си го прадставих моя, и умрях от смях!

# 10
  • Мнения: 596
Аз имам една теория, че човек има такива уши, каквито най-много му отиват на физиономията. Забелязала съм, че хората, които имат щръкнали уши като ги приберат изглеждат смешно и обратното:D

# 11
  • Мнения: 4 965
Цитат на: Nansen
Е баща ти хубаво се е наредил, на стари години с пластични операции!!! Не ми се сърди, ама си го прадставих моя, и умрях от смях!


Аааа, баща ми не е толкова стар - в момента е на 51, а се оперира на 43. Вярно, че едно време мислех 40-годишните за "изпята песен", ама сега ми се струват "първа младост".

# 12
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
?!?! лепенки за уши???
а не мислите ли, че едни лепенки трудно променят ДНК-то?
според мен това е нещо като рязането на миглите, да станели по-дълги....

# 13
  • Мнения: 2 489
Цитат на: azaf
Гледах по Риалити козметична операция на уши. Жената казваше, че като малка майка й ги лепяла, ама пак стърчали и докторът обясни, че стърчат заради повечето хрушял или кожа, което се оправя само с рязане - другото зависи от гена. Между другото, не препоръчвам пластика - баща ми си "прибра" ушите преди години, но що болки изтърпя... сума време го беше страх да заспи, за да не скъса шевовете (и на него са му били лепени).


Ами не знам какво са му обяснили, но се носи доста време след операцията лента върху ушите, която се поставя точно за сън.

Общи условия

Активация на акаунт