Отговори
  • Мнения: 3 216
Такаааа скоро ще ходим на рожден ден на една малка госпожица. Много се чудих какво да подарим,пьк са ни добри приятели и не вьрви да минем ей така. Искам да подаря нещо полезно.  Споделете на какво се зарадва вашето дете? Кой от подарьците ви се видя най-практичен? Да дадем пари хич не ми харесва като вариант предпочитам подарьк.Много ще сьм ви благодарна за помощта. Hug

# 1
  • Мнения: 4 187
Най - полезният подарък от първия рожден ден на Рая се оказа едно яке , което тя носи цялата минала зима, ще носи и тази понеже още и става. Якето е на Бенетон, чудесен класически модел с качулка , не знам каква е материята му , но винаги излиза почти сухо от пералнята .

# 2
  • Мнения: 2 567
Два бяха най-полезните.
Лятна количка, защото тя проходи чак на 1г. и 6м. и шейна. Малко изненадващ подарък посред лято, но се оказа нещо, което вече 8 зими ползваме  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 35 814
Столче за хранене

# 4
  • Мнения: 4 915
Чифт дънки и един детски клавир с много мелодии.
Дънките аз си ги поисках, когато ми попитаха какво трябва да купувам на Мариела.

Шейната също е чудесен подарък.

Би те улеснило да попиташ родителите от какво има нужда детето
.

# 5
  • Мнения: 5 393
Хмм.Нашите подаръци бяхя предимно играчки и малко дрешки.Всички ме питаха какво да му подарят и аз им казах че тези неща ще са ни най-полезни в момента.Особено играчките-много бързо им омръзват, все трябва нови и нови.Та за нас най-полезния подарък се оказа една пожарна със светлини и свиреща,Иво и досега си играе като хипнотизиран с нея. Shocked

# 6
  • София
  • Мнения: 3 271
Лятна детска количка

# 7
  • Мнения: 3 447
Детска кола (от тези, които се бутат с крака) и сгъваема кошара.

# 8
  • Мнения: 8 505
Най-полезни за мен бяха някои от дрешките.Тя естествено се радваше на играчките.

# 9
  • Мнения: 135
ние получехме повече пари после дрешки и малко играчки.получихме комплект зимно-гащеризон с яке мн красиви и топли и една угромна плюшена играчка Laughingпитай от какво имат нужда и според финансите преценете Winkуспех и приятно прекарване

# 10
  • Мнения: 7 723
"най- полезния" подарък беше гърнето

# 11
  • Мнения: 5 362
Аз най се зарадвах на дрешките,и парите,защото с тях й купих други неща,от които имаше нужда.
А Кали остана въодушевена от колелото-триколка(от тези с дръжка отзад) и цяло лято съм я возила в него.

# 12
  • Мнения: 35 891
полезно за кого? за мама и тати или добро за детето?
люлеещ се слон - това подарихме на каката за 1 РД, сега и беба го ползва
може да купиш и от онези надуваемите неща с топки вътре - децата са луди по тях Simple Smile

# 13
  • Мнения: 516
Нашия подарък беше лятна количка и столче за колата но не мисля че бебка го оцени Naughty аз бях щастлива но тя НЕ и  се зарадва на колелото което и подари леля и.

# 14
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
Камионче, на което се сяда и се бута сам с крачета, за да се вози - до момента много си го обича и си играе с него  Peace

Общи условия

Активация на акаунт