хемагиом

  • 1 941
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте.Дъщеричката ми е на 2,6 години и живот и здраве скоро ще тръгва на градина.Когато се роди след първата седмица на горната и устничка  се появи малко червено петънце.Оказа се че това е хемагиом които растеше и имаше опасност да се пукне.Съветите бяха хиляди,от пластика на горна устна до незнам си още какво.Оказа се, че в Пловдив има Радио изотопен център във който се лекуват.С 3 сеанса-дължината на които беше 1 мин. всичко е вече спомен.Ако няакой има този проблем мога да дам координати

# 1
  • Мнения: 1 938
Да, ако обичаш дай координати. Ако може да дадеш и повече инфо за вида на вашия хемангиом.
Благодаря!  bouquet

# 2
И аз ще ти бъда благодарна ако дадеш координати.
Какъв беше вида на хемангиома ви? Карвенозен /подут като малинка/ лекуват ли?
Има ли възраст под която не се прилага терапията?

# 3
  • Мнения: 53
Нашия бе на върха  на горната устничка,голям колкото леща,леко изпъкнал.Дребка беше на 6 месеца и беше необходимо да го махнем колкото се може по скоро,защото той растеше и имаше голяма вероятност да се пукне.А пукнеше ли се,се налага пластика на горна устна.Как си представяте на бебче на 6 месеца,което все още сучеше,да му вземат кожа от дупето и да му оправят устничката.Това предполагам е ужас не само за мен
Д-р Михайлина Геймън:тел-служебен-602-330-пловдив.

# 4
  • Мнения: 338
Здравейте, моето момченце се роди с червено петънце на дясното краче. В родилното ми казаха да го наблюдавам до към 5-ти месец и ако расте тогава е проблем и трябва да се махне. При консултацията педиатърката ни каза, че трябва да се обърнем по-рано към хирург-да чуем неговото мнение, защото петънцето става все по-ярко червено, но поне не забелязвам да расте, засега. До колкото разбрах се слага някаква инжекция и след това се ходи на лазер-а сега разбрах и за лечението в Пловдив. Знаете ли дали е задължително премахването/в нашия случай е на не толкова забележимо място/ и всъщност представляват ли тези петна някаква опасност?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт