Трябва ли да се притеснявам

  • 408
  • 6
  •   1
Отговори
Бебчо е вече на 3 месеца, но напоследък ужасно много се задавя докато се кърмим.....Отначало го отдавах на лакомията му, понеже сме големи шишовци, но все повече започвам да се тревожа...случва се да се задави по 4-5 пъти на хранене....освен това понякога и като гука се задавя.....Според вас възможно ли е да му има нещо? Ох, незнам и аз какво

# 1
  • Мнения: 2 829
Да не би да има хрема? как му е нослето? Моя има сополки и от време на време кашля заради тях. Друго не се сещам. Може би не е зле да го види педиатър все пак.

# 2
  • Мнения: 2 807
И моето човече (другите две също  Wink) вижда зор, но главно в началото на кърменето.
Когато за момент се отдръпне от гърдата, за да си поеме въздух (чак очичките му се зачервяват от силната струя на кърмата) млякото пръска на по 6-7 струи от гърда на разстояние около половин метър - е, и аз бих се задавила ако някой ми предложи да опитам  Laughing
 
Не се притеснявай, предполагам и при теб положението е същото  Hug


# 3
  • Мнения: 422
Не мисля, че му има нещо.Може би приема по-голямо количество кърма на веднъж и затова.Пробвай да му правиш почивки или пък да изцедиш малко преди кърмене. Peace

# 4
  • Мнения: 6 461
Не мисля, че му има нещо.Може би приема по-голямо количество кърма на веднъж и затова.Пробвай да му правиш почивки или пък да изцедиш малко преди кърмене. Peace
Така мисля и аз Peace

# 5
  • Мнения: 750
Предполагам, че кърмата ти тече силно в началото, докато е предното мляко. Поли също се дави отналчало и си поема въздух, а е на почти 10 месеца. Проследявай си потичането на кърмата. Няма защо да се притесняваш. Това е нормален рефлекс. Hug

# 6
  • Мнения: 1 931
И при нас е така,много се дави,тя е на близо 4 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт