Стоматолог-хирург в София

  • 3 546
  • 4
  •   1
Отговори
Миналата седмица бях на зъболекар и стоматоложката ми каза,че горните два мъдреца ми правели проблем и трябвало да отида при хирург да ми ги извади.Ако имате познати,които се занимават с това,моля да ми дадете кооринатите им.

# 1
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
а тя защо не може да ти ги извади, обясни ли ти?Моят стоматолог ми е вадил мъдрец....Нямам познати стоматолози-хирурзи но можеш да отидеш в стоматологичята към Мед.академия.

# 2
  • Мнения: 2 956
Аз скоро вадих 2 мъдреца и 1 кътник в 7 поликлиника на 6 етаж...има хирурзи и са добри  Peace

# 3
  • Мнения: 1 531
аз съм ходила при д-р теодора филипова в 29 поликлиника в емил марков. всъщност не помня коя от двете поликлиники беше - дали в красно село или в емил марков. обаче ти по телефона можеш да провериш. много бях доволна.

# 4
  • Мнения: 117
Аз лично бих ти препоръчала  д-р Иванова - много добър стоматолог - хирург. На мен ми е вадила един корен за около 10-тина минутки, за който тогавашния ми зъболекар едва не ме изпрати на лицево - челюстна операция. #Cussing out. На моя приятел лятото махна един огромен мъдрец, почти като операция е било, но си е свършила работата доста добре - за около 1/2 час. Тя е доста старателна, предписва антибиотик за всеки случай. Ваденето е около 30лв., на моя приятел  беше 50 лв., но при него беше операция - не се плаши - няма нищо страшно ( зъба му е бил с много голям корен и е отрязано мнооого малко от венеца, за да излезе).
Та д-р Иванова е в поликлиниката до съдебната палата, на ул. Позитано http://bgmaps.com/map.asp?sid=1480407763350d84ca72c247cd7e5093&a … ame=&oType=57, ето това е мястото. Телефонът и е 0888/497-918.
 
Дано съм ти била полезна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт