Рев по време на ядене

  • 1 055
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 203
Здравейте мами,

сблъсквал ли се е някой с подобен проблем. Дъщеря ми е на 3 месеца. Доскоро след всяко ядене имаше навика да надава рев и като я вдигнеш на ръце се успокоява. От 1 седмица обаче започна да реве истерично и по време на ядене. Като захапе биберона и малко след това започва да реве, стяга се и се изпъва назад. Не го прави на всяко ядене, понякога е в началото на яденето, понякога в средата, а може и в края. За да престане, трябва да я вдигна на ръце и да продължим яденето прави, но и тогава реве и прекъсва по 5 пъти докато си го изяде. Направо останах без кръст, но притеснението ми е да не би да я боли нещо. Не е млечница, защото устата и е чиста. Имаше бактерии в урината и докторката видя нещо като задържане на урина в бъбречето, но пихме антибиотици и в момента урината и е чиста. Дали може да има някаква връзка?

# 1
  • Мнения: 7 723
според мен е твърде вероятно да са колики. Изживях същото с голямата ми дъщеря

# 2
  • София
  • Мнения: 208
100% е от колики,моят син го правеше същото-слагай в млякото капките.

# 3
  • Мнения: 5 026
Колики, криза на растежа...като спре и започне да реве я вземи и гушни,погали й коремчето. Вероятно ще я успокои.

# 4
  • Мнения: 289
От два дни и ние имаме абсолютно същия проблем. Преди това ядеше с невероятен апетит.  Аз подозирах зъби, защото много си дъвче ръцете, а ми се струва, че едно зъбче пробива. Ще следя темата с интерес.

# 5
  • Мнения: 6 164
И на мен ми прилича на колики. При зъби реват само, не се извиват. Извиването назад е характерно при болки в коремчето.

# 6
  • Мнения: 995
И на мен ми прилича на колики. При зъби реват само, не се извиват. Извиването назад е характерно при болки в коремчето.

Точно Peace
Дали пък не и е много широка дупката на биберона Thinking

# 7
  • Мнения: 270
От 1 седмица и при нас е абсолютно същото.На всяко хранене плаче и се извива.Слагам в яденето капките за колики,но и те не помагат.Вече не знам какво да мисля и да правя.Водих я на преглед,но педиатърката не можа да ми каже абсолютно нищо за това на какво евентуално може да се дължи това неядене. Cry

# 8
моя също е на три месеца и прави същото отвреме-навреме. От коликите е. ние обаче сме на кърма и няма как да го изправям, та ни е много труднол Дано скоро да минат тези неща, че да си папкат спокойно бебчетата!.  baby_neutral

# 9
  • Мнения: 300
И при нас положението е същото. Ние обаче се кърмим и когато започне да реве малката я оставям известно време на леглото докато се успокой и след това пак хапва малко, пак почиваме и така може би около час.
Надявам се това скоро да свърши.

# 10
  • Мнения: 6 461
На мен ми се струва ,че това са колики .
Дано бързо да отминат. Peace

# 11
  • Мнения: 203
Благодаря за отговорите, момичета. Аз си мислех, че тези колики вече са отминали, защото сме на 3 мес. и половина, пък и преди докато имаше колики никога не е правила така. Странното е, че започва да реве още преди да сме и пъхнали биберона в устата. Дано се оправи скоро и дано наистина да са колики, а не нещо друго.

# 12
  • Мнения: 683
И на мен ми прилича на колики. При зъби реват само, не се извиват. Извиването назад е характерно при болки в коремчето.
Благодаря за отговорите, момичета. Аз си мислех, че тези колики вече са отминали, защото сме на 3 мес. и половина, пък и преди докато имаше колики никога не е правила така. Странното е, че започва да реве още преди да сме и пъхнали биберона в устата. Дано се оправи скоро и дано наистина да са колики, а не нещо друго.

Нищо, че сте на 3м, може и да продължат някой месец отгоре... и да е по-различен начин...
Дано скоро се оправите!

Общи условия

Активация на акаунт