Целувате ли се?

  • 5 334
  • 122
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
Целувате ли се с любимия за "Добро утро", за "Лека нощ", когато излиза за работа и когато се прибира?  Hug  Grinning
А целувате ли се истински, ей така без насока към нещо повече  Mr. Green. В смисъл да го натиснете в кухнята примерно до като децата играят в другата стая или спят, просто да се поцелувате  Hug  Heart Eyes Blush

# 1
  • Мнения: 1 449
При нас целувката не е дежурна, а е тогава ,когато наистина има чувство - преминала искра, разнежване, благодарност, осъзната прилив на любов... независимо как и къде се случва прилива на чувство Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 1 409
Да,целуваме се постоянно.
Задължително вечер преди заспиване,сутрин когато ме остави на работа,следобяд като се видим след работа.Просто ей така,целуваме се с повод и без повод.
 Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 498
Целуваме се постоянно, аз съм инициаторът, защото така ми харесва

# 4
  • Мнения: 6 167
Да.
Непрекъснато.
Мъжа ми не излиза/влиза/ заспива/събужда без да ме дари с хубави целувки.
Обещал ми е да е така цял живот Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
При нас целувката не е дежурна
Да, точно това имах предвид - НЕ дежурна целувка, а ей така да ви идва от вътре да го направите  Grinning
Не ви ли се струва, че понякога забързани в ежедневието пропускате ласките, целувките и хубавите думи, а някак ставате като "роботи" ?
Това имам пердвид  Hug

# 6
  • Мнения: 8 505
О,да!Целуваме се Simple Smile
Всъщност се целуваме повече ей така без повод,отколкото по време на секс.Тогава като че ли се съсредоточаваме върху същността Flutter

# 7
  • София
  • Мнения: 6 767
Непрекъснато. Може даже да е смешно отстрани, ама ...дори като се разминаваме по кухнята, или коридора редовно се спираме да се гушнем и да се целунем.  Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 1 951
Да,за лека нощ и добро утро!Когато се налага да се разделим за кратко време.,децата казват"Целунете се вие сте мъж и съпруга"

# 9
  • Мнения: 431
Мразя да се целувам. Tired

# 10
  • Мнения: 5 103
Целуваме се, да.За добро утро , за лека нощ, просто ей така.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Все по-рядко, все по-рядко... Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 664
Непрекъснато се целуваме,най-вече безпричинно. Всъщност какъв ли би бил живота ми без езика му между устните ми?! Mr. Green

# 13
  • Мнения: 135
да постоянно се целуваме по всяко време и пред хора и деца щом се обичаме няма граници за нас Laughing

# 14
  • Мнения: 525
целуваме се постоянно харесва ни да го правим а най страстните са за luvbed

Общи условия

Активация на акаунт