preporachaite mi uchilishte s nemski ezik

  • 1 048
  • 6
  •   1
Отговори
Mami, predstoi ni premestvane s dete v Sofia ot Potsdam. Poneje saprugat mi e nemec , iskame deteto ni da poseshtava ot 1. klas nemsko uchilishte. Preporachaite mi niakoe! Chula sam dobri otzivi za uchilishte Friedrich Schiller, niakoi znae li koordinatite mu? Ima li mami s deca, ucheshti v nemsko uchilishte ot 1. klas?
Ne mojah da nameria tuk takava informacia i se izviniavam, ako temata se povtaria.

# 1
Pusni temata v biberonbg.com - mislja 4e tam imase mami prepodavali v nemska gradina ili u4iliste.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 718
Ерих Кестнер
само не знам до кой клас са - 1 - ...
имам приятелка, която преподава там, мога да намеря повече инфо Wink

# 3
  • Мнения: 90
Аз живея в кв.Дървеница и в кварталното училище има паралелки със засилено изучаване на немски към фондация " Фридрик Шилер" ,незная дали за това ли става въпрос ,ако искаш ще отида да погледна за  телефон в канцеларията на фондацията ( тя е в училището) и ще ти го пратя.Ако те интересува нещо и искаш да попитам пиши ми на лични,но ще мога да ти услужа другата седмица ,защото днес заминаваме за провинцията и ще се върнем в неделя.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Arrow и двамата сина на брат ми, (в 4 и в 1-ви клас) са в Шилер - Дървеница. Доволен е, щом като бяха в Deutsche schulle и той ги махна. Към въпросното училище има и детска градина - в кв. Дианабад и на Плиска!
В момента нямам телефони под ръка, ще опитам да ги намеря!
Успех!  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 567
Цитат на: Hariette
Mami, predstoi ni premestvane s dete v Sofia ot Potsdam. Poneje saprugat mi e nemec , iskame deteto ni da poseshtava ot 1. klas nemsko uchilishte. Preporachaite mi niakoe! Chula sam dobri otzivi za uchilishte Friedrich Schiller, niakoi znae li koordinatite mu? Ima li mami s deca, ucheshti v nemsko uchilishte ot 1. klas?
Ne mojah da nameria tuk takava informacia i se izviniavam, ako temata se povtaria.



Дъщеря ми е 1 клас в немско училище "Ерих Кестнер". Много съм доволна както от базата така и от преподавателите там.
Имат и специална паралелка за немскоговорящи деца.
Ако те интересува нещо по конкретно не се притеснявай да ме питаш дори и на лични  Simple Smile .

# 6
mersi, mami, orientirahte me, poluchih koordinatite na Fr. Schiller i shte se svarja s tiah. da ste jivi i zdravi!

Общи условия

Активация на акаунт