а Коледата чука на вратата

  • 5 561
  • 126
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 414
такаааа...тази година нещо никой не отваря дума за празнуване на Коледа/ Нова година...
я дайте да съберем човечетата да се повеселят, а ние да се видим...пък може и подаръци да има Wink
хайде в тази тема да даваме предложения:
кога - през седмицата или уикенд-ско?
къде?
само ние или "общоградски Дядо Коледа", както беше миналата година?

# 1
  • Мнения: 1 193
Аз съм за,без това детето е изолирано от към деца.не съм била миналата година,тя не е виждала Дядо Коледа,но дори да си поплаче от страх пак е нещо за нас.Поне ще имаме снимка,надявам се.

# 2
  • Мнения: 3 743
Миналата година мисля, че в театър Ариел беше организирано нещо newsm78  Нямам спомени отзивите да бяха много добри Thinking Аз не бях, така че нека тези, които са били да кажат дали са доволни Simple Smile Ако искате мога да отида до там и да проверя какво ще организират за Коледа в Ариел.

# 3
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
аз ви бях питала, ама никой не ми обърна внимание:))
хайде купон да правим за децата

# 4
  • Мнения: 2 543
Ами, честно казано, иска ми се тази година да е нещо различно от театъра. Моето лично впечатление беше, че децата си се забавляваха много добре от самото начало и театъра само развали кефа! Crazy Моето дете побесня, докато траеха игрите, а пък самите игри бяха ориентирани повече към родителите, отколкото към децата. Накрая, когато дойде веселата част, Йоан се беше отегчил от всичко и си тръгнахме точно на най-интересното. Това, разбира се, не важи за всички, де, но аз бих се радвала ако е нещо по-небрежно - да речем, детски клуб, в който децата да си играят, а по някое време може да дойде Дядо Коледа и да раздаде подаръци, пък може и без Дядо Коледа. Уф, извинете, в крайна сметка, каквото и да реши мнозинството, аз ще дойда! Embarassed

# 5
  • Мнения: 4 414
верно пита Нинчето в една тема седмична, ама никой не захапа тогава  Embarassed
моето мнение за Ариел е същото като на Йеппе. на по-малките деца им стана скучно по време на игрите и на театъра...иначе си се забавляваха достойно. и аз съм ЗА някой клуб и Дядото да дойде по някое време. само че миналата година този вариант отпадна, защото бяхме много хора - клуб за 80 човека няма Grinning
та давайте идеи за клубове, защото те вече се заемат...в офиса са организирали детско тържество в НИК..ако искате да питам за там...аз не съм ходила и нямам идея как е...

# 6
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз съм много "за" тази година, наистина ще е добре да е интересно за по-малките, защото те най-трудно се управляват. Може би детско клубче е добра идея.

# 7
  • Мнения: 313
Ако организирате нещо, бройте и нас...ще си съобразя програмата с децата. Според мен миналата година не беше чак толкова зле. Поне моите деца се забавляваха...а театърът...изкуство - кой му разбира  Grinning

# 8
  • Мнения: 3 504
От онзи ден ми се върти тази идея за Коледно парти за децата. Както виждам, вие си се организирате по вашето там в София, повече сте майките от столицата и за това може би ви е и по лесно.
Надявам се мамите от града на тепетата също да се организират да си направим Коледен купон. Имам познат, който разполага с костюм на Дядо Коледа, дано все още го пази. Надявам се да ни го услужи, както преди е правил.
Та такивами ти работи..

Аз наистина го желая това - да организирам детския купон с присъствието на Дядо Коледа, подаръци да има за всички от сърце, веселба. Ще се радвам и на помощ от другите майки и бащи Wink. Аз вече си пиша сценария и ще бъда много щастлива ако успея да го направя и да видя детските усмивки.

# 9
  • Мнения: 2 543
Ако организирате нещо, бройте и нас...ще си съобразя програмата с децата. Според мен миналата година не беше чак толкова зле. Поне моите деца се забавляваха...а театърът...изкуство - кой му разбира  Grinning

Живко, и аз не казвам, че е било зле. В крайна сметка - видяхме се, децата си играха, получиха подаръци, видяха Дядо Коледа - т.е. беше си истинско Коледно тържество! Само че, малките дечица много-много не си падат по това да стоят на едно място и за нас си беше проблем. Ако си спомняш, имаше едни снимки, на които Йоан се виждаше като едно размазано петно в ръцете ми! Crazy Така както вървят нещата, и тази година няма да е по-кротък. Инак, аз пак казвам, ако искате и в театър "Ариел" ще дойдем - където сте вие, там сме и ние! Hug

# 10
  • Мнения: 4 414
имате ли идеи за място и кога ви е по-добно - през седмицата или през уикенда? а между Коледа и Нова година добър вариант ли е?
давайте да се организираме, че няма да останат места Wink

# 11
  • Мнения: 1 710
Аз мисля празникът да е преди Коледа, че между двата празника доста народ зачезва на гости та така има по-голям шанс да се съберем. За място - хич не знам в София нещо подходящо - ако ми хрумне ще свиркам.

# 12
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
На нас миналата година ни хареса, но зъкъсняхме много и театърът почти го пропуснахме. Хванахме края, на Яни му беше скучно, но тъкмо се поокопити в обстановката и след това се развилня на дансинга  Crazy И аз мисля, че нещо с пространство, кодето може да се щурее е по-добре отколкото да седят и гледат представление, поне моето не е по седенето на едно място...

# 13
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ако намерим къде, аз познавам /а може и други да познават/ артист Дядо Коледа и нещо да спретнем сценарии

# 14
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз мисля празникът да е преди Коледа.....

  Между 18 и 22 декември пак ще сме в София, така че ще се включим с удоволствие  Hug

Общи условия

Активация на акаунт