Какъв е образът на средностатистическата форумка?

  • 4 146
  • 74
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Често вече ми се случва да засичам из разни теми за средностатистическата форумка. Та хайде да ́и изградим и оформим един хубав образ.
Аз се сещам за късното захранване. Хайде допълвайте с примери, но без конкретни никове Peace

# 1
  • Мнения: 5 228
Ето тук е описана доста изчерпателно, но винаги има какво да се допълни.  Laughing

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ето тук е описана доста изчерпателно, но винаги има какво да се допълни.  Laughing


ОК, но темата е от февруари и да, можем още да допълним. Peace

# 3
  • Мнения: 27 524
Захранва късно, кърми до първия училищен звънец (минимум), готви всеки ден първо, второ и десерт на мъжа си (два пъти дневно), пуска всеки ден пералня, обезкосмена е навсякъде, красива е, ползва козметика за поне по 100 лева едното кремче, винаги професионална боя за коса, пазарува в МОЛ-овете, има две висши, знае 5 езика, гради кариера, прави секс всеки ден, вечно е заета и кисне нон стоп във форума  Crazy

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И все още никога дори не е правила забележка на децата си, да не говорим за подвикване и потупване по дупето PeaceТя е най-интелигентна във форума и  детото и яде само здравословна храна!

# 5
  • Мнения: 431
Според мен не съществува средностатистическа форумка. Участниците са прекалено много и от различни слоеве, с различно образование и си им личи, границите са размити. Чела съм предишната тема, не ги откривам тези неща у форумките. Всеки има желание да блесне, да се пофука я със съпруг, я с пари, я с деца, кой с каквото може - човещинка. Не ме дразни и не ми е смешно, вижда ми се нормално - точно както в живота.

# 6
  • Мнения: 1 813
Детенцето и може да брои до 10 още на 2 годинки,чете Шекспир на 4, на 7 се чуди дали да ходи на училище и къде има такова за гений.

# 7
  • Мнения: 3 447
Средностатистическата форумка категорично отказва да повярва, че наистина е възможно да има хора, за които важи изброеното дотук. За нея това със сигурност е измислица  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 938
Захранва късно, кърми до първия училищен звънец (минимум), готви всеки ден първо, второ и десерт на мъжа си (два пъти дневно), пуска всеки ден пералня, обезкосмена е навсякъде, красива е, ползва козметика за поне по 100 лева едното кремче, винаги професионална боя за коса, пазарува в МОЛ-овете, има две висши, знае 5 езика, гради кариера, прави секс всеки ден, вечно е заета и кисне нон стоп във форума  Crazy
hahaha hahaha hahaha

# 9
  • Мнения: 1 813
Забравих да кажа за интимен план : имала е мъже наброй 1-3 . Не изневерява,дори не си и помисля за това. Съпругът и е издържал "геройски" годината без секс (9 месеца бременност и 3 месеца възстановяване) .

# 10
  • Мнения: 3 405
Ето тук е описана доста изчерпателно, но винаги има какво да се допълни.  Laughing

Темата беше жестока, участвах активно тогава Joy Къде се изгуби авторката й, някой да знае?

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Средностатистическата форумка категорично отказва да повярва, че наистина е възможно да има хора, за които важи изброеното дотук. За нея това със сигурност е измислица  Mr. Green

Много си права!
Щом не са го виждали, значи не съществува!  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 258
Средностатическата форумка винаги.....

....избира само първата буква от името на детето си....по-нататък решава Форумът.

# 13
  • Мнения: 35 891
Средностатическата форумка винаги.....

....избира само първата буква от името на детето си....по-нататък решава Форумът.

ами, просто първата буква се избира в друга тема Simple Smile

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Спомних си как в една тема авторката използва ей този емотикон  Shocked след мой постинг и ми каза, че аз съм била първата, която си признава еди какво си. На пръстите ми беше да й напиша, че явно е от средностатистическите форумки, но се отказах.

Общи условия

Активация на акаунт