Какво ще кажете за това ?

  • 703
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
Какво ще кажета за това http://www.dnes.bg/article.php?id=29688

# 1
  • Мнения: 743
Изверги. Нямам думи. Дано бебето е добре.

# 2
  • Мнения: 6 167
Ще кажа, че за съжаление търпението ми по подобни теми тип 'криминална хроника'
се поизчерпва. Може би е добре да има подфорум " Криминални" , където да се свалят домашните драми и да бъдат обсъждани.

Още не съм се възстановила от историята на Даниел, съжалявам, Маркрит!  bouquet

# 3
  • Мнения: 431
Не знам... нищо лично, Markrit, но трябва ли да се пуска тема за всяко криминално деяние в България... Много са щото, всякакви... И по-леко ли им става на хората, пишещи "леле, ужас, зверове, счупете им ръчичките, да изгният в затвора, убийте ги с камъни" и задължително иконка  "#2gunfire"

# 4
  • Мнения: 830
ужас!моята баба казваше една приказка:"Господ бави ,но не забравя"дано им се върне тъпкано Twisted Evil

# 5
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ужас!Само това мога да  кажа,жалко е ,че се случват такива неща но уви!По жалко е когато деянията остават не наказани!

# 6
  • Мнения: 491
И на мен ми идва вече много. Не ми го побира главата що за хора се тези!

# 7
  • Мнения: 1 517
И сина и  #Crazy  Shocked

Не знам... нищо лично, Markrit, но трябва ли да се пуска тема за всяко криминално деяние в България... Много са щото, всякакви... И по-леко ли им става на хората, пишещи "леле, ужас, зверове, счупете им ръчичките, да изгният в затвора, убийте ги с камъни" и задължително иконка  "#2gunfire"

И ти си права...   newsm78

# 8
  • Мнения: 25 441
Мдааа...
Хайде всички да си заровим главите в пясъка тогава! Важно е нашето спокойствие, майната им на нещастниците, които са станали жертви! Ами така, де!
Я кажете нещо позитивно - кво прай Азис? Ами някой няма ли да покаже пак шундата на Камелия? А снощи колко пъти го правихте и в коя поза? Да, това е важното!
Да живей чистата ни съвест!  Sick

# 9
  • София
  • Мнения: 6 743
Нямам думи - как може.... собственият и син  Shocked Sick
Горката жена, дали ще го преодолее някога и как ли е бебето   Sad

# 10
  • Мнения: 3 647
Naughty доколкото разбрах майката  е туркиня .......... в  корана  разводи няма ( #Crazy това е религията- по мое скромно мнение, която се отнася с жените като с домашни любимци)
наказанието според техните канони е  публично пребиване с камъни
нещо, което никой здраво мислещ човек не би приел
явно те са решили да я само-накажат - мизерници

 Praynig дано женичката е добре и бебето също

# 11
  • Мнения: 84
  smile3518 Егати и Държавата и егати и хората живеят на този свят!

# 12
  • Мнения: 4 978
Как' Сийке, и ти, и Lennie сте прави.

 Peace

# 13
  • Мнения: 135
Може би е добре да има подфорум " Криминални" , където да се свалят домашните драми и да бъдат обсъждани.
:
Добра идея.
На мен определно ми писна да чета и да слушам само за насилие:(.

Общи условия

Активация на акаунт