Nature`s и Greenland

  • 682
  • 3
  •   1
Отговори
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Здравейте.
Не можах да открия тема, в която да се говори за натуралните козметични продукти на Nature's ( www.natures.it ) и Greenland ( www.greenland.nl ), за това реших да пусна такава.
Някой от вас ползвал ли ги е, или знаете ли къде мога да ги открия ? Знам единствено, че дистрибутор за България е Селекта, но не и в кои аптеки или магазини се предлагат.

Последна редакция: нд, 12 ное 2006, 16:49 от dryndryn

# 1
  • Мнения: 2 922
Здравейте.
Не можах да открия тема, в която да се говори за натуралните козметични продукти на Nature's ( www.natures.it ) и Greenland ( www.greenland.nl ), за това реших да пусна такава.
Някой от вас ползвал ли ги е, или знаете ли къде мога да ги открия ? Знам единствено, че дистрибутор за България е Селекта, но не и в кои аптеки или магазини се предлагат.

Днес гледах продукти на Greenland в Бонжур  Peace

# 2
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Аууу супер, тъкмо съм и аз от Варна, ще трябва да го посетя ! Мерси ! newsm74

# 3
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Виждам, че темата не е особено интерена, но това може би е защото Nature`s е нова италианска марка на българския пазар и на почти никой не му е позната ( както и за мен не беше).

Аз искам да ви споделя, че в крайна сметка си намерих в аптеката такива продукти вчера и наистина много ми харесва тоалетното мляко( с малина и черна топола) ( 23 лв.) и крема за очите, които си взех. Ако можете си вземете тестерчета да пробвате някой продукт , мисля, че няма да съжалявате Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт