Не ще да яде

  • 505
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
Мами моля ви дайте съвет,моята буба от около седмица яде по много малко,а днес не ще и да помирише млякото,плюе го,а инъче я забелязвам,че и минута не стои без залъгалката,или си смуче ръцете.Но дам ли шишето го плюе.Не е болна,не е крива ,не плаче,дори напротив постоянно е ухилена и си играе,незнам какво й става.На адаптирано мляко е,а соковете ги пие без проблем .  Sob

# 1
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Да не е топло млякото, или студено Thinking ,де да знам.Да не си сменила биберона на шишето и да не и харесва. Thinking

# 2
  • Мнения: 228
Не всичко е както преди,само апетита го няма,започнах да се чудя за зъбче,защото лекарката каза,че рано ще ги вади-веенеца й е подут,но ми се струва дооооста малка за това.

# 3
  • Мнения: 910
Цитат на: BOROVINKA
Не всичко е както преди,само апетита го няма,започнах да се чудя за зъбче,защото лекарката каза,че рано ще ги вади-веенеца й е подут,но ми се струва дооооста малка за това.


Не е малка, има случаи и с по-малки бебета със зъбки. Simple Smile Едното е да е зъбче, а другото - понякога със зъбките, или по други причини разбира се, гърлото се зачервява и бебетата ги боли да преглъщат. Виж и гърлото. Не се плаши, тя като е гладна ще си каже. Simple Smile Ако е червено гърлото, дай и хладно мляко, ама да не е студено, че ще настине. А и най-неприятното е, когато венеца е подут, но зъбките излизат примерно след 2 месеца... Sad

# 4
  • Мнения: 3 334
и ние имахме такъв период на вашата възраст.Не се притеснявай при нас отшумя за няколко дни.Иначе в такава паника бях изпаднала.....Дано да отшуми без проблеми и при вас!

# 5
  • Мнения: 1 680
И ние имахме подобни проблеми и като питах отговорите бяха, че и на нас възрастните не винаги ни се яде.
Ако стане "хронично" състояние може да даваш чайчета на Хип за възбуждане на апетит.

Общи условия

Активация на акаунт