много съм притеснена моля помогнете ако можете

  • 437
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
от 2 седмици бебчо повръща. понеже ми е малко кърмата  и му давам  фризовом ,но страннто е че от него не повръща,а от кърмата да,в смисъл че като яде кърма винаги повръща,а като яде фризовом никога до сега не е повръщал.Кажете ми според вас дали е възможно да повръща от кърмата и какво да правя много съм изплашена  и притеснеа

# 1
  • Мнения: 175
Има вероятност да повръща ако преяжда с кърма, защото ти незнаеш колко точно изцоква, а с АМ знаеш.

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Точно. Явно с кърмата преяжда, а с АМ-не.

# 3
  • Мнения: 1 559
Направо невероятно е бебчо да преяжда с кърма. Когато бебето суче, се стимулира един нерв от мозъка му, който отделя  хормон в отговор на сукането. Благодарение на този хормон бебето знае кога да спре да суче. Довери се на бебчето си, то знае кога и колко да суче Simple Smile
Имам известни съмнения, че повръщането се дължи по-скоро на въвеждането на ам . Ако бебчо наддава добре и цапа и мокри достатъчно пампи, не повръща на фонтан и не е нервен, значи е от "щастливо повръщащите" и няма за какво да се притесняваш. Хвърли един поглед на тази статия : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=76874.0
Доколкото разбирам, повръщането се е появило с въвеждането на ам, или греша?
Ако искаш да махнеш добавката от ам, тук има доста мами, които бихме опитали да сме полезни. За целта е добре да напишеш повечко за начина ви на хранене.

# 4
  • Мнения: 742
от 2 седмици бебчо повръща. понеже ми е малко кърмата  и му давам  фризовом ,но страннто е че от него не повръща,а от кърмата да,в смисъл че като яде кърма винаги повръща,а като яде фризовом никога до сега не е повръщал.Кажете ми според вас дали е възможно да повръща от кърмата и какво да правя много съм изплашена  и притеснена
а защо реши, че ти е малко кърмата? налага се по-често да се кърмите или какво? детенцето ти е малко и има т.нар скокове в растежа - тогава детенцето иска да суче по често и съответно му идва в повече...Според мен е хубаво да премахнеш добавката, ако искаш да се кърмите...има начин, повярвай ми!

аз дохранвах около месец и отдавна сме само на кърма!

Успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт