За или против изневярата?

  • 6 483
  • 105
  •   1
Отговори

Анкета

За или против изневярата?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 19 ное 2006, 22:04

  • Мнения: 126
Защо е изневярата?За да си припомним миналите "луди "години..или , за да си вземем това от което имаме нужда или просто изневярата е порив, който по някога не се владее?Дали  понякога изневярата води до тежки последствия ..?Дали съжаляваме след това ?.. ooooh! #Crazy......За или против изневярата ?

# 1
  • Мнения: 3 050
Против! Когато се обичате newsm76 и сте си достатъчни един на друг няма смисъл от подобни наранявания и лъжи-лъжем се в такива моменти. Но ако нещо ни липсва-то тогава явно трябва да се замислим дали това е човека-а изневярата не е задължителна част от всичко това...

# 2
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
а ти кво мислиш????

# 3
  • Мнения: 3 423
1. Защо е изневярата?
2. За да си припомним миналите "луди "години..или ,
3. за да си вземем това от което имаме нужда или
4. просто изневярата е порив, който по някога не се владее?
5. Дали  понякога изневярата води до тежки последствия ..?
6. Дали съжаляваме след това ?.. ooooh! #Crazy......
7. За или против изневярата ?

Голям въпросник си заформила,
явно много се терзаеш, брей.

# 4
  • Мнения: 3 050
да и на мен ми е интересно какво мисли авторката на темата... newsm78

# 5
  • в къщи
  • Мнения: 467
да и на мен ми е интересно какво мисли авторката на темата... newsm78
  Ами сигурно я гризе съвестта... newsm78(ако има за какво,разбира се Mr. Green)

# 6
  • Мнения: 6 155
Изневярата е за тези, които като ги присърби гледат първо да се почешят пък после да мислят... с главата си , а не с оня си работа  smile3502

# 7
  • Мнения: 217
Против! Когато се обичате newsm76 и сте си достатъчни един на друг няма смисъл от подобни наранявания и лъжи-лъжем се в такива моменти. Но ако нещо ни липсва-то тогава явно трябва да се замислим дали това е човека-а изневярата не е задължителна част от всичко това...
Ти пък сестро,нищо не каза!Тук няма такива жени.Никоя не е изневерявала .Никога !:lol:Даже не смеят да си го помислят Embarassed Laughing  bouquetА по въпроса?Няма лошо,понякога даже освежава връзката LaughingКак беше,,Нека хвърли камък,който е безгрешен,,

# 8
  • Мнения: 3 423
Против! Когато се обичате newsm76 и сте си достатъчни един на друг няма смисъл от подобни наранявания и лъжи-лъжем се в такива моменти. Но ако нещо ни липсва-то тогава явно трябва да се замислим дали това е човека-а изневярата не е задължителна част от всичко това...
Ти пък сестро,нищо не каза!Тук няма такива жени.Никоя не е изневерявала .Никога !:lol:Даже не смеят да си го помислят Embarassed Laughing  bouquetА по въпроса?Няма лошо,понякога даже освежава връзката LaughingКак беше,,Нека хвърли камък,който е безгрешен,,

Аз не съм изневерявала.
Но нищо не обещавам.

# 9
  • Мнения: 730
Е,да отговориш,че си "за" изневярата,все едно да кажеш,че нарочно,или задължително се прави.За нея си има причини,никой не е застрахован,ама чак пък да сме ЗА.............!

# 10
  • Мнения: 242
Против!
До нищо добро не води според мен.
А и в повечето случаи е продиктувана от проблем в отношенията с партньора  или пък от чашката алкохол, дошла ти в повече в някой бар!

# 11
  • Мнения: 5 539
Много е полезна изневярата, хич дума да не става.  Rolling Eyes
Тази тема наистина ли я има или вече спя и сънувам? Crazy

# 12
  • Мнения: 899
Едва ли някой ходи да изневерява само, защото смята, че е полезно или пък не го прави, щото било вредно? Да не излизат пъпки от туй нещо? Или пък в обратния вариант-да ти става по-лъскава косата?  ooooh!
Що за глупости...

# 13
  • Мнения: 242
Едва ли някой ходи да изневерява само, защото смята, че е полезно или пък не го прави, щото било вредно? Да не излизат пъпки от туй нещо? Или пък в обратния вариант-да ти става по-лъскава косата?  ooooh!
Що за глупости...

 Laughing И аз така мисля, ама нали има някои дето твърдят че изневярата укрепвала брака?  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 7 723
И аз съм против изневярата, но е факт, че има случаи, в които именно изневярата "заздравява"   брака  33uu

Общи условия

Активация на акаунт