Помощ милият ми има рожден ден!

  • 1 934
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 434
Здравейте момичета на 14-ти мъжът ми има рожден ден а на 20-ти имаме годишнина от сватбата, по този случай на 18-ти ще каним гости - моите родители и свекърите и разни други, та аз трябва да сготвя 4-степнно меню и да не се изложа пък и да е добре презентирано пък и да е лесно щото Тити няма да ме остави много много да майсторя. Моля ви за помощ - салата подходяща за индивидуално сервиране на всеки, топло предястия, ястие /ако може със заек/ и десерт май ще купя! Предварително ви благодаря

# 1
  • Мнения: 1 289
Защо не пробваш с комбинирана салатка-руска,млечна,шмеркезе и т.н.-Купуваш ги наливни и слагаш на всеки от всичките по малко...
 
За топлите предястия предпочитам кашкавал пане и хапки пане...(продават замразени хапки-вкусни са много и стават бързо).
 
А за ястие със заек не се сещам.


Успех  newsm10 и после да пишеш какво си сервирала...  cook

# 2
  • Мнения: 952
за ястия със заек виж в търсачката мисля че имаше добри рецепти.Аз заека го готвя по два начина.Първия начин е мисля по лесен и не изисква много продукти.Нарязаното месо на порции го оставям да престои в марината от горчица дафинов лист,чесън,сол, червен пипер и бяло вино. После редиш порциите в тавичка и изсипваш маринатата отгоре и слагаш малко водичка и олио де newsm78 и печеш в тавичка покрита с фолио.Става супер вкусно и ароматно от маринатата и крехко също. Втория начин е с картофи лук чушки моркови и маслини всичко слагам в гювеч и пека става също мнооого вкусно, месото става мозък толкова е крехко  Peace Peace успех и да шашнеш родата Wink

# 3
  • Мнения: 9 092
Ето моите предложения:

За салата  Четири сезона - можеш да си я приготвиш поне 2-3 часа по-рано - и има от няколко вида по малко, като руска и млечна може да си купиш готови.



Друга ефектна е "Гнездо", която можеш да приготвиш и един ден по-рано, но там я поднасяш с голямата чиния за ефект и всеки си слага сам.



За предястия  можеш да направиш от замразените хапки - пилешки, рибни, кашкавал, или пък завиеш  рулца или фунийки от шунка, с пълнеж от някакъв пастет, хайвер, други такива такива.

Ето рецепти за Ястия със заешко. КАквото и да избереш, в гювеч и на "бавен огън" става най-добре.

а десерт - Покрива на Нат отнема не повече от 30-40 мин., а е страшно вкусен.

Общи условия

Активация на акаунт