една виртуална почерпка за пълнолетието на дъщеря ми ...

  • 2 203
  • 15
  •   1
Отговори
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Момичета, тъй като все не можем да се видим, и да ви почерпя наистина, черпа ви виртуално. Голямата ми дъщеря днес навърши пълнолетие. Преди 18 години когато я раждах имаше невероятно слънце, а аз родих първото слънце на живота си. Днес вали, но за мен това означава, че живота и оттук нататък ще върви по вода. Дай боже, желая и го от цялото си сърце и душа.

# 1
  • Мнения: 312
 newsm51   Tada  newsm51  Tada  newsm51                             

да ти е жива и здрава щерката, mariely!!!
много късмет и щастие й желая!
хубав празник и на трите ви!!!


 newsm51   Tada  newsm51  Tada  newsm51
 

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Да ти е жива и здрава и много, много да те радва!!!

# 3
  • Мнения: 4 068
Честита ти рожденичка Мариели!
Да ти е жива и здрава! Да е все така усмихната и хубава и да продължава да стопля живота ти!
Весел празник и попътен вятър!


  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 327
Честита ти рожденичка Simple Smile
Да е жива и здрава и наистина по вода да и върви всичко в живота!
Ех, каква хубава възраст беше 18...

# 5
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА СЕ ГОРДЕЕШ С НЕЯ!  bouquet newsm51 nbirthday

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Честит рожден ден! Да ти е жива и здрава щерката и да и върви по вода!    bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 811
Честит празник!Прекрасна възраст... newsm51  ura Flowers Four Leaf Clover

# 8
  • София
  • Мнения: 1 951
Честита Рожденичка!Да ти е жива и здрава осемнадесетгодишната ти дъщеря!Да й върви по вода ,на момичето!

# 9
  • Мнения: 2 197
Честит и 18-ти рожден ден. Да е жива, здрава, усмихната и щастлива !

# 10
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Благодаря ви момичета за пожеланията, чуството да си майка на пораснало момиче е невероятно. Да ви се връща "тъпкано"  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 4 493
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК и от мен   bouquet  bouquet  bouquet
На теб желая - много много радост и гордост да ти носи порасналото ти момиченце  Simple Smile,
а на НЕЯ - мног слънце по пътя й, а когато плаче да са сълзи на щастие  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 6 999
Много щастие за рожденичката.

Представям си колко си горда днес...   bouquet

# 13
  • Мнения: 6 315
Много да ти е щастлива рожденичката! Да й се сбъдват мечтите и да има прекрасен живот!   bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 455
Честита ти рожденичка   bouquet! Да е здрава, щастлива и да има много късмет в живота!

Общи условия

Активация на акаунт