Клуб за Рожден Ден на 9 години

  • 5 683
  • 34
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 657
Здравейте!Синът ми има РД в средата на другия месец.Опитът ми показва,че трябва да се резервира място за празнуване около 4 седмици по-рано,защото тогава започват и Коледните партита и да намериш подходящото място и час в последния момент се оказва мисията невъзможна.
Въпреки изобилието от такива клубове,повечето не са подходящи за неговата възраст /Патета,Ментов носорог, Бъни,Хвърчило,Слон Балон и т.н./
Молбата ми е да ми препоръчате такъв клуб,който да е подходящ за неговата възраст?
Очертава се да бъдат повечко деца и клубът не трябва да е тесничък,да има място и за родители и не на последно място да не ми съдерат кожата с цените си.
Прегледала съм по Интернет доста клубове,до някои вчера ходихме лично,но ми трябват мненията Ви от опит,в смисъл празнували сте на такова място РД или сте били гости на такъв РД на по-голямо дете.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 7 723
Що не провериш в "Клъц"? Скоро бяхме там на рожден ден и ми се струва подходящо за по- големи. Има дискотека с дисководещ. Намира се на бул. "Дойран" №12-14

# 2
  • на терасата
  • Мнения: 656
Ха, ха ... и аз пуснах подобна тема, само, че за 8 годишния си син! Толкова съм се шашнала, че даже не забелязах, че вече има такава тема... Извинявай Али-Мели  Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 460
Здравей,
Ще ти копирам мнението от една друга подобна тема. На мен лично много ми хареса, по-нестандартно е от познатите клубове.

Благодаря на Vache за споделената идея за рожден ден.


Ще ти кажа за детски арт клуб "Ник", където празнувахме миналата година. Цената за 1 час и половина е 80 лв ако присъстват родители. Това включва наема на клубчето, аниматор, който забавлява децата, украсата, салфетки, чинии и пр.. С две думи всичко. Ако искаш да удължиш с половин час доплащаш 20 лв. Ако искаш без родители (ако децата са големи) е 60 лв. Доплащането си остава 20 лв. Оттам си полъчахме тортата - 35 лв. Храната можеш да си я поръчаш от тях, имат кетеринг, а може да си я носиш ти. Нямат задължително поръчване на храна. Ние си я носихме. Всичко ни излезе около 200 лв. Става дума за до 20 деца. Няма куверт на дете. Ако са големи децата може да е под формата на куклен театър, май е 150 лв тогава. Имат и тематични партита.. примерно маскират ги като пирати. Клубчето е хубаво, защото не е стандартно с играчки и пр. ами аниматорката е акртиса, пеят, рисуват казват стихчета на рожденника. Ааааа и в цената влиза споменник на рожденника. Един голям класьор с място за снимки и пожелания от гостите. Страшно съм доволна от рожденния ден. Децата се навилняха на воля!

# 4
  • София
  • Мнения: 11 657
Здравей,
Ще ти копирам мнението от една друга подобна тема. На мен лично много ми хареса, по-нестандартно е от познатите клубове.

Благодаря на Vache за споделената идея за рожден ден.

Ами вчера посетихме този клуб ,защото бях прочела мнението на Vache.Честно казано останах малко разочарована. Самото място не ми се стори кой знае колко по-различно от други места,не особено голямо /мислим да поканим около 20-24 деца/.В момента течеше РД и нямаше как подробно да огледам,а и ми заявиха,че не могат да ми обърнат внимание,защото имало РД.А вниманието щеше да трае 2-3 минути.Връчиха ми един ценоразпис да се ориентирам по него.С триста зора успях да задам 2-3 въпроса.Да съм се обадела по телефона...Как пък не!Кога по друго време да се завлека до там освен в събота и неделя, когато е много вероятно да има РД?Не ми хареса и това,че е в нещо като подземие.Съчетано с нелюбезното им отношение...на първо четене го игнорирах този клуб.А и по тези кестермета на Лозенец /само дето го възхваляват излишно/,в средата на декември,ако има сняг и лед не ми се мисли.

# 5
  • Мнения: 1 210
Аз и в други теми се изказах, че за по-големи деца няма смисъл от клуб. Има аниматори, които ще дойдат в заведението, което искате (където може да се съберете и големите). Ще им организират забавление - фокуси, игри, има тематични купони и т.н.

Пусни търсачката в гугъл за аниматори  или парти или рожден ден и ще ти излезнат много.
Ние искахме Мики и Чарли, но за съжаление бяха заети. Малчуган-Великан ми харесаха като идея, но пък бяха доста над бюджета ни като цена.
Обади им се - обикновено могат те да ти предложат заведение (те си знаят кои заведения за колко хора са подходящи и т.н.).

# 6
  • София
  • Мнения: 11 657
Не искам просто заведение,на 9 години не си нито малък нито голям.Техния клас все още празнуват в клубове,но например Патетата,Бъни,Барбарони и т.н. не са съвсем за тях според мен,просто питах за клуб,чиято обстановка да е по-подходяща за тази възраст.
Иначе в Нета съм ги прегледала и малчуган-Великан и Мики и Чарли.
Някой друг с дете на тази възраст?

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 10:01 от Ali&Meli

# 7
  • Мнения: 2 700
С лични наблюдения не мога да се включа засега, но моето проучване /вече ангажирахме/ показа само 2 места за тази възраст. Едното е Джимис в Арена, а другото е дискотека "Кречетало". В Джимис условията са следните: Няма наем на залата, нито ограничение в бройката на гостите. Ди джей - 65 лв. за 2 часа. Доколкото ни обясниха не иде реч за дискотека в истинския смисъл на думата, а предимно за организирани игри на музикален фон /ще видим/. Менюто за децата е 4 лв./дете, като има вариант солено (сандвич с нещо) или сладко (гофрета с нещо). Тортата за рожденика е безплатна и е сладоледена. Капарото е 40 лв. Обособен е кът за танци и игри, който според мен е достатъчен за 10-на 15 деца. На горно ниво - маса за хранене на децата. Над тези две нива е масата за родители с възможност за наблюдение на децата / ако е необходимо/.
От "Кречетало" /доколкото разбрах се пада в Лозенец до Булинс/ информацията ми е телефонна - наем зала + ди джей 80 лв. Отделно храна. Отделно торта. Като форма на забавление звучеше сходно.

Ние ще празнуваме в края на декември и чак тогава мога да се включа с впечатления, но ще съм ви благодарна ако споделите какво сте открили и как е преминало.

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 15:07 от solaris

# 8
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Дъщеря ми е на 8 г. направихме е Рождения ден в заведение, като имаше DJ - бях платила на този от Джимис. Той прави много хубави дискотеки и игри. За по - големите деца вече не е подходящо в тези малки клубчета. Ако искаш тел на DJ - ще ти го дам!

# 9
  • Мнения: 1 531
Здравейте!Синът ми има РД в средата на другия месец.Опитът ми показва,че трябва да се резервира място за празнуване около 4 седмици по-рано,защото тогава започват и Коледните партита и да намериш подходящото място и час в последния момент се оказва мисията невъзможна.
Въпреки изобилието от такива клубове,повечето не са подходящи за неговата възраст /Патета,Ментов носорог, Бъни,Хвърчило,Слон Балон и т.н./
Молбата ми е да ми препоръчате такъв клуб,който да е подходящ за неговата възраст?
Очертава се да бъдат повечко деца и клубът не трябва да е тесничък,да има място и за родители и не на последно място да не ми съдерат кожата с цените си.
Прегледала съм по Интернет доста клубове,до някои вчера ходихме лично,но ми трябват мненията Ви от опит,в смисъл празнували сте на такова място РД или сте били гости на такъв РД на по-голямо дете.
Благодаря!



патиланци и оксиния. в патиланци им правят дискотека в голямата зала . избирате си менюто за децата, което е нещо подобно на мак доналдс. тортата може да я поръчата там или да си я донесете.
в оксиния също сме доволни. става хубав купон, танцуват, украсява им залата.

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 13:34 от Sunbeam

# 10
  • София
  • Мнения: 11 657
Да се включа и аз!Благодаря за идеите!
В Кречетало бяхме на РД преди 3 седмици.Купонясваха страхотно,спор няма.Беше с DJ и музиката яко дънеше.Децата бяха на партерен етаж,а родителите на подземен етаж.Между двата етажа имаше едни вити стълби,които бяха обезопасени с някаква вратичка,която уж се затваряше.Обаче тия деца като се заиграха и като започнаха да тичат като луди по стълбите /играеха с балони/ и на мен ми ставаше лошо всеки път някое дете да не падне.Бяха около 15 деца и ми се стори тесничко или казано на жаргон нагъчкано.С две думи не ми допадна като обстановка.Тесничко ми се стори,а и тези стълби...при нас иам и по-малки деца от 9 години.
В Jimmys сме другата седмица на РД.Но още тази ще се постарая да ги преслушам.Струва ми се интересно.А има ли място за родители?
В Патиланци и там сме другата седмица на РД,но малко на хамбар ми прилича там,но ще видим какви са условията.
А какви са координатите на Оксиния?

# 11
  • Мнения: 2 700
В Jimmys сме другата седмица на РД.Но още тази ще се постарая да ги преслушам.Струва ми се интересно.А има ли място за родители?

Сори, не съм си била довършила изречението. Да има.

# 12
  • в семейството
  • Мнения: 404
Добре, че повдигнахте темата за по-големите деца, че и аз днес четох във форума, ама почти всички коментирани клубове бяха за по-малките  Sad.
Ще следя с интерес и ако имам новини ще пиша.

# 13
  • София
  • Мнения: 11 657
Що не провериш в "Клъц"? Скоро бяхме там на рожден ден и ми се струва подходящо за по- големи. Има дискотека с дисководещ. Намира се на бул. "Дойран" №12-14
Снощи минах и през този клуб...оф явно аз съм сбърканата,ама нещо не ми допадна.Имам усещането,че от всяко помещение са се опитали да направят детски клуб.Управителката беше страшно любезна,обясни ми всичко вкл. актуализацията на цените,но го нямаше уюта,а и помещението за децата...абе не ми се стори просторно.Много ми наподобяваше Кречетало,с тази разлика,че този ни е много по-наблизо и по-лесен за намиране.Иначе е подходящ за по-големи деца.
Тази вечер евентуално ще отидем до Jimmys в Арената и там да видим,за да се ориентираме и в събота-неделя да резервираме.

# 14
  • в семейството
  • Мнения: 404
Обаждах се по телефона в Джимис на "Шипка"18, защото реших, че там ще ми е най-удобно, но се оказа че рожденни дни правят в Арена и в Деница.
И май това ще отпадне. Confused

Общи условия

Активация на акаунт